جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه انگيزش شغلي((جونز و فيفر ))

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه انگيزش شغلي((جونز و فيفر ))

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

پرسشنامه از پيش تدوين شده انگيزش شغلي که توسط ((جونز و فيفر ))طراحي شده براي سنجش انگيزش شغلي افراد در اين تحقيق بکار رفته است (جونز و ديگران[۱] ، ۱۹۷۳)

پرسشنامه ديگري که در اين تحقيق از ان استفاده شده است ،پرسشنامه سنجش انگيزش شغلي ميباشد ،اين آزمون توسط دو نفر از محققين رشته مديريت به نامهاي ((جونز وفيفر)) طراحي شده و در منبع زير به چاپ رسيده است.(جونز و ويليام[۲] ، ۱۹۷۳)

اين پرسشنامه بر اساس يکي از مفاهيم تئوري انگيزش کار يعني سلسله مراتب نيازهاي مازلو طراحي گرديده شده است ،تا بوسيله ان سطوح مختلف نيازهاي افراد که باعث انگيزش شغلي انان مي شود با هم مقايسه شوند.

اين آزمون به صورت طيف هفتگانه پاسخ داده مي شود و امتياز بندي مي شود به اين صورت:

۳- =قويا مخالفم       ۲- = مخالفم     ۱- =کمي مخالفم     ۰= نميدانم      ۱+ =کمي موافقم

۲+ = موافقم          ۳+ = کاملا موافقم

و از بيست پرسش تشکيل شده است ،که در ان سوالات ۱،۴،۱۶،۲۰ نيازهاي اساسي فرد، سوالات ۲،۳،۹،۱۹ نياز به امنيت فرد، سوالات ۵،۷،۱۲،۱۵ نياز به تعلقات اجتماعي، سوالات ۶،۸،۱۴،۱۷ نياز به احترام در فرد و سوالات ۱۰،۱۱،۱۳،۱۸ نياز به خود شکوفايي در فرد را ميسنجد.

….

….

2019-03-20
كد : 33280
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss