جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه انگيزه پيشرفت هرمنس » ۱۹۷۰

 • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
 • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
 • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
 • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
 • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

نام پرسشنامه : « پرسشنامه انگيزه پيشرفت هرمنس » ۱۹۷۰

 روایی و پایایی: دارد

طریقه نمره دهی: دارد

منبع: دارد

توضیحات:

اين پرسشنامه در سال ۱۹۷۰ توسط هرمنس ساخته شد

شكل گيري پرسشنامه

بر مبناي دانش نظري و تجربي موجود درباره نياز به پيشرفت و با بررسي پژوهشهاي مربوط در اين زمينه اين پرسشنامه شكل گرفت .

پرسشنامه اوليه داراي ۹۲ سؤال بود كه بر مبناي ده ويژگي كه متمايز كننده افراد داراي انگيزه پيشرفت بالا از افراد با انگيزه پيشرفت پائين به شرح زير تهيه گرديد .

 • بالا بودن سطح آرزو
 • انگيزه قوي براي تحرك به سوي بالا .
 • مقاومت طولاني در مواجهه با تكاليف با سطح دشواري متوسط .
 • تمايل به اعمال تلاش مجدد در انجام تكاليف نيمه تمام
 • ادراك پويايي از زمان ، يعني احساس اينكه امور سريع روي مي دهند .
 • آينده نگري
 • توجه به ملاك شايستگي و لياقت در انتخاب دوست و همكار .
 • بازشناسي از طريق عملكرد خوب در كار .
 • انجام دادن كاري به نحو احسن .
 • رفتار ريسك كردن پائين .

اين ده ويژگي را هرمنس بر مبناي پژوهشهاي قبلي به دست آورده بود و به عنوان اساس و راهنما براي انتخاب سئوالات برگزيد.

پرسشنامه نهائي

پس از اجراي آزمايش و تجزيه و تحلیل سئوالات و محاسبه همبستگي يك يك سئوالات با كل آزمون ۲۹ سئوال به عنوان پرسشنامه نهایی انگيزه پيشرفت انتخاب شد ، لازم به ذكر است كه پس از تحليل سئوالات هيچ سئوال معنا داري در رابطه با ويژگي دهم در پرسشنامه نهائي وارد نشد ، لذا پرسشنامه نهائي تنها بر اساس۹ ويژگي ساخته شد .

سئوالات پرسشنامه به صورت جمله ناتمام بيان شد و به دنبال هرجمله چند گزينه داده شده است، جهت يكسان سازي ارزش سئوالات براي هر ۲۱ سئوال پرسشنامه۴ گزينه نوشته شد ، اين گزينه ها به حسب اينكه شدت انگيزه پيشرفت از زياد به كم يا كم به زياد باشد به آنها نمره داده مي شود .

نمره گذاري

نمره گذاري پرسشنامه با توجه به سئوالات ۹ گانه كه سئوالات براساس آنها تهيه شده است، انجام مي گيرد. بعضي از سوالات بصورت مثبت و بعضي ديگر به صورت منفي ارائه شده است. در سوالات شماره ۱٫۴٫۷٫۸٫۱۲٫۱۵٫۱۹٫۲۰٫۲۱ به الف ، ۱ نمره ب ،۲ نمره ج،۳ نمره مي شود،۴ نمره داده مي شود. در سوالات شماره ۱۸٫۱۷٫۱۶٫۱۴٫۱۳٫۱۱٫۱۰٫۹٫۶٫۵٫۴٫۳٫۲ به الف ، ۴ نمره ب ، ۳ نمره ج، ۲ نمره و د،۱ نمره داده مي شود و دامنه تغييرات نمرات از ۲۱ تا ۱۱۶ است .

تفسيرآزمون :

نمره كل يعني نمره اي كه ازمجموع سئوالات به دست مي آيد اگر بالا باشد نشانگر انگیزه پيشرفت بالا و نمرات  پائيني بيانگر انگیزه پيشرفت پائيني در فرد مي باشد.

 

 

قیمت: ۴۵۰۰ تومان

 

2019-03-03
كد : 5432
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss