جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه انگیزه های حضور تماشاگران( فونک و همکارانش ۲۰۰۴)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه انگیزه های حضور تماشاگران( فونک و همکارانش ۲۰۰۴)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

برای اندازه گیری انگیزه های حضور تماشاگران از پرسشنامه ای که به همین منظور توسط فونک و همکارانش در سال ۲۰۰۴ طراحی شده بود، استفاده شد. این پرسشنامه در مطالعات گوناگون برای بررسی انگیزه های حضور تماشاگران بکار رفته است. انگیزه های مورد بررسی در این پرسشنامه عبارتنداز: تیم، علاقه به بازیکنان، بازی پایاپای، سرگرمی، هیجان، پرسنل و کارکنان، گریز، دانش، پیروزی نیابتی؛ البته تعداد انگیزه های بررسی شده در پرسشنامه مرجع بیشتر بود که تعدادی از آنها به خاطر عدم همخوانی با فرهنگ کشور و مرتبط بودن با ورزش زنان و همچنین برای کم کردن تعداد سؤالات حذف شدند و انگیزه هایی که به نظر محقق در کشور مهمتر می باشد در پرسشنامه استفاده شدند. هر کدام از این انگیزه ها با سه سؤال مورد اندازه گیری قرار گرفته است.

پرسشنامه شامل دو بخش می باشد که در بخش اول با هفت سؤال به اندازه گیری عوامل جمعیت شناختی و میزان و سابقه حضور تماشاگران می پردازد که شامل متغیرهای عینی مانند سن، وضعیت تاهل، سابقه و میزان حضور در بازیها، میزان تحصیلات، میزان درآمد ماهیانه و شغل می باشد.

بخش دوم سؤالات انگیزه ها و عوامل مؤثر بر حضور می باشد که شامل ۲۷ سؤال می باشد. در بخش عوامل انگیزشی تیم با سؤالات ۱،۳،۶، عوامل انگیزشی بازیکنان با سؤالات ۲،۴،۵، بازی پایاپای با سؤالات ۷،۱۰،۱۲، سرگرمی با سؤالات ۱۱،۹،۸، هیجان با سؤلات ۱۳،۱۵،۱۸، پرسنل و کارکنان با سؤالات ۱۴،۱۶،۱۹، گریز با سؤالات ۱۷،۲۰،۲۲، دانش با سؤالات ۲۱،۲۳،۲۶، پیروزی نیابتی با سؤالات ۲۷،۲۵،۲۴ مورد اندازه گیری قرار گرفته اند.

2017-08-01
كد : 57773
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss