جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه اهداف پيشرفت(ميدلتن و ميگلي،۱۹۹۷،)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه اهداف پيشرفت(ميدلتن و ميگلي،۱۹۹۷،)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

گرايش: مدیریت ورزشی

براي سنجش اهداف پيشرفت، از پرسشنامة استاندارد، (ميدلتن و ميگلي،۱۹۹۷،) استفاده شده است. اين پرسشنامه در سال ۱۳۸۴توسط محسن‌پور در داخل كشور مورد استفاده قرار گرفته و همچنین درسال ۱۳۸۵ نيزتوسط رستگار مورد استفاده قرار گرفته است.

-مقياس اهداف پيشرفت: اهداف پيشرفت دانش‌آموزان بيانگر دلايلي است كه دانش‌آموزان براي انجام تكاليف درسي خود دارند.. اين مقياس، از سه خرده مقياس اهداف تبحري، اهداف رويكرد ـ عملكرد و اهداف اجتناب ـ عملكرد تشكيل شده است. تعداد سئوالات اهداف پيشرفت ۱۲ سئوال مي‌باشد. در اين پرسشنامه دانش‌آموزان با پاسخ سئوالات در مقياس پنج درجه‌اي ليكرت نظر خود را در مورد هر كدام از گويه‌ها مشخص مي‌كنند.

الف ـ اهداف تبحري معرف دغدغه دانش‌آموزان نسبت به كسب مهارت‌هاي جديد، فهم دقيق مطالب و توجه به فرايند يادگيري است. به عنوان مثال عبارت(تمرينات ورزشي در (رشته ورزشي) را دوست دارم كه واقعا مرا به فكر كردن در مورد فعاليت وا مي دارد) يكي از گويه‌هاي اين خرده مقياس است.تعداد سئوالات اين خرده مقياس ۵ سئوال مي باشد.

ب ـ اهداف رويكرد ـ عملكرد «حاكي از دغدغه دانش‌آموزان نسبت به بهتر از ديگران عمل كردن، زرنگ‌تر از ديگران به نظر رسيدن و كسب نمرات بالا است. به عنوان مثال عبارت (دوست دارم به مربي خود نشان دهم كه از ساير دانش‌آموزان كلاس فعالترم) يكي از گويه‌هاي اين خرده مقياس است. تعداد سئوالات اين خرده مقياس۴ سئوال مي‌باشد.

ج ـ اهداف اجتناب ـ عملكرد: بيانگر دغدغه دانش‌آموزان براي بدست آوردن قضاوتهاي مثبت از طرف ديگران و باهوش جلوه نمودن خود براي اجتناب از تنبيه است. عبارت (يك دليل مهم من براي انجام تكاليف و تمرينات ورزشي اين است كه همكلاسي‌هايم فكر نكنند كه در ورزش ضعيف هستم) يكي از گويه‌هاي اين خرده مقياس است. اين سه خرده مقياس با هم اهداف پيشرفت را تشكيل مي‌دهند. تعداد سئوالات اين خرده مقياس ۳ سئوال مي‌باشد.

2017-10-18
كد : 64789
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss