جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه اولویت بندی عوامل همراستایی فناوری اطلاعات و کسب و کار الکترونیک(با استفاده از تکنیک AHP) (مهسا شالی عراقی ۱۳۹۲ )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه اولویت بندی عوامل همراستایی فناوری اطلاعات و کسب و کار الکترونیک(با استفاده از تکنیک AHP) (مهسا شالی عراقی ۱۳۹۲ )

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پس از شناسایی عوامل نهایی برای همراستایی ، پرسشنامه ای بر اساس عوامل نهایی همراستایی طراحی گردید و طی آن از خبرگان خواسته شد تا در خصوص وزن و اهمیت هر یک از عوامل مشخص شده در پرسشنامه برای میزان همراستایی فناوری اطلاعات و کسب و کار الکترونیک مشخص نمایند.

سوالات این پرسشنامه مربوط به وزن و میزان اهمیت عوامل همراستایی طراحی شده است. به دلیل روش مقایسه دودویی معیارها و زیر معیارها، میزان ارتباط هر دومعیار و زیر معیار را باهم  مقایسه کرده و نمره بین ۹-۱ بر اساس درجه اهمیت به آنها داده شده است.

 

در این تحقیق هر پرسشنامه بر اساس طیف  لیکرت طراحی شده است. این طیف پنج گزینه ای در پرسشنامه شامل خیلی کم ، کم ، متوسط ، زیاد ، خیلی زیاد و امتیازهای تخصص یافته به این گزینه ها به صورت زیر می باشد:

خیلی کم (۱)، کم (۲)، متوسط (۳)، زیاد(۴) ، خیلی زیاد(۵)

پس از توزیع پرسشنامه ها و جمع آوری آنها برای هر یک از پرسشنامه ها جدولی نهایی تشکیل گردیده که در آنها برای هر یک از سوالات میانگین پاسخ های پاسخ دهندگان محاسبه می گردد. در نهایت میانگین نهایی که حاصل محاسبه میانگین برای میانگین ها می باشد. نتیجه مورد نظر جهت سنجش برای همراستایی را معین می کند.

2017-11-10
كد : 66654
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss