جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بازنگري شده مقياس دلبستگي بزرگسال كولينز و ريد (۱۹۹۰)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

نام پرسشنامه: پرسشنامه بازنگري شده مقياس دلبستگي بزرگسال كولينز و ريد (۱۹۹۰)

روایی و پایایی: دارد

طریقه نمره دهی: دارد

منبع: دارد

توضیحات:

این پرسشنامه دارای ۱۸ ماده می باشد. كولينز و ريد (۱۹۹۰ به نقل از فيني و نوللر، ۱۹۹۶) نشان دادند كه زير مقياس‌هاي نزديك بودن (C) وابستگي (D) و اضطراب (A) در فاصله زماني ۲ ماه و حتي ۸ ماه پايدار ماندند. كولينز در مورد قابليت اعتماد (پايايي) پرسشنامه بازنگري شده مقياس دلبستگي كولينزوريد، ميزان آلفاي كرونباخ را براي هر زير مقياس اين پرسشنامه در ۳ نمونه از دانشجويان به صورت زير گزارش داده است (پاكدامن، ۱۳۸۰) مقادير بدست آمده نشانگر قابليت اعتماد قابل قبول پرسشنامه است. از سوي ديگر در ايران، (پاكدامن، ۱۳۸۰) با استفاده از آزمون – آزمون مجدد به صورت همبستگي بين دو اجرا را مشخص كرده نتايج از ۱۰۰ نفر دختر و پسر در دو بار اجرا به فاصله زماني ۱ماه بيانگر آن بود كه تفاوت بين دو اجراي مقياس هاي A و D و C در RAAS معنادار نبوده است و اين آزمون در سطح معني داري ۰۵/۰ قابل اعتماد است. همچنين همبستگي بين نتايج دو اجرا A قابل اعتماد ترين (۷۵/۰=r) و C (57%=r) و D (48/0=r) است.

قیمت: ۳۵۰۰

2019-02-25
كد : 1896
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss