جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بخش موجوديت بسترهاي پياده‌سازي مديريت دانش پروژه( صالحي طالشي۱۳۹۳)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بخش موجوديت بسترهاي پياده‌سازي مديريت دانش پروژه( صالحي طالشي۱۳۹۳)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

به منظور طراحي پرسشنامه اين بخش، با بررسي ادبيات موضوع مربوطه سعي گرديد مدل مفهومي بسترهاي مديريت دانش پروژه طراحي گردد؛ اين مدل شامل هشت مؤلفه و ۲۷ شاخص معرفِ بسترهاي پياده‌سازي مديريت دانش در سازمان‌هاي پروژه‌محور صنعت نفت مي‌گردد كه در قالب ۲۶ گويه در بخش سوم پرسشنامه و يك گويه در بخش اول آن مورد سنجش قرار گرفته‌اند. گويه مربوط به شاخصِ «سطح بلوغ متدولوژي مديريت پروژه»، داراي پنج گزينه بوده و به علت نياز به توضيح مختصر هريك از سطوح پنج‌گانه بلوغ، در بخش اول پرسشنامه مطرح شده است. به منظور برخورداري تمامي پروژه‌هاي سازمان -كه تحت امر دفتر مديريت پروژه مي‌باشند- از شانس مساوي جهت انتخاب شدن، از پاسخ‌دهندگان خواسته شد آخرين پروژه‌اي كه در سازمان‌شان به اتمام رسيده را مدنظر قرار داده و به سؤالات اين بخش با توجه به آن پروژه پاسخ دهند.

2017-06-24
كد : 53366
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss