جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بخش موجوديت كاركردها و وظايف دفتر مديريت پروژه( صالحي طالشي۱۳۹۳)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بخش موجوديت كاركردها و وظايف دفتر مديريت پروژه( صالحي طالشي۱۳۹۳)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

با توجه به ۷ وظيفه‌اي كه براي دفتر مديريت پروژه در نظر گرفته شده است، جهت بررسي ميزان استفاده از خدمات و وظايف اين دفتر در پروژه مورد نظر هر وظيفه به زير وظيفه‌هايي تقسيم شد كه در بخش ۲-۲-۴-۱۸ به آن‌ها پرداخته شد. همان‌گونه كه در بخش يادشده اشاره گرديد، مبناي دسته‌بندي استفاده شده در اين پايان‌نامه براي كاركردها و وظايف دفتر مديريت پروژه و نيز پرسشنامه اين بخش، يك پايان‌نامه دكتري تحت حمايت [۱] PMIبوده است كه با توجه به جامعه آماري مدنظر در اين پايان‌نامه با اعمال تغييرات اندكي مورد استفاده قرار گرفته است. اين تغييرات شامل اضافه شدن وظيفه‌ي مديريت سبد پروژه و نيز افزايش تعداد سؤالات اختصاص داده شده به هريك از وظايف دفتر مديريت پروژه مي‌باشد.

سؤالات اين بخش در مقياس پنج‌گانه ليكرت طبقه‌بندي گرديد و از پاسخ‌دهندگان خواسته شد پاسخ خود به سؤالات را در محدوده خيلي زياد تا خيلي كم علامت‌گذاري نمايند. در نهايت مجموع ميانگين اين نمرات به عنوان نمره دفتر مديريت پروژه سازمان مورد مطالعه قرار گرفت.

2017-06-24
كد : 53362
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss