جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسي ارزش از ديدگاه مشتريان شركت ايرانسل( كريمي‌زاده۱۳۹۲)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسي ارزش از ديدگاه مشتريان شركت ايرانسل( كريمي‌زاده۱۳۹۲)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

این پرسشنامه توسط  رضا كريمي‌زاده۱۳۹۲ ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است.در اين تحقيق از پرسشنامه با تعداد ۳۳ سوال بسته و يك سوال باز براي گردآوري اطلاعات استفاده شده، جدول (۳-۱) كه داراي پنج بخش به شرح ذيل مي‌باشد كه براساس فرضيه‌ها دسته‌بندي شده است. در بخش اول مولفه كيفيت خدمات ۵ سوال، در بخش دوم مولفه تنوع خدمات ۱۷ سوال، در بخش سوم تصوير ذهني شبكه ۳ سوال، در بخش چهارم مولفه قيمت شبكه (سيم كارت) ۴ سوال و در بخش پنجم مولفه نرخ تماس‌ ۴ سوال آمده است.

جدول (۳-۱): بخش‌هاي پرسشنامه

رديف بخش تعداد گويه
۱ كيفيت خدمات ۵
۲ تنوع خدمات ۱۷
۳ تصوير ذهني شبكه ۳
۴ قيمت شبكه (سيم كارت) ۴
۵ نرخ تماس ۴
۶ كل پرسشنامه ۳۳

 

….

….

2019-03-21
كد : 33935
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss