جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسي تأثير بانکداري الکترونيک بر عملکرد نظام بانکداري بدون ربا( سيدصادق موسوي نژاد۱۳۸۹)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسي تأثير بانکداري الکترونيک بر عملکرد نظام بانکداري بدون ربا( سيدصادق موسوي نژاد۱۳۸۹)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

اين پرسشنامه در نتيجة نبود يك پرسشنامة استاندارد به دليل نو و بديع بودن الگوي طراحي شده، توسط محقق) سيدصادق موسوي نژاد(۱۳۸۹ و با مراجعه به ادبيات موضوعي مرتبط و اخذ نظر خبرگان و اساتيد طراحي شده است.در اين پرسشنامه كه از دو بخش اصلي تشكيل شده است، در ابتدا ضمن معرفي پرسشنامه و ارائة راهنماي پرسشنامه براي پاسخگويان، از آنها خواسته شده است تا مشخصات فردي خود را در بخش اول پرسشنامه مشخص نمايند. در بخش دوم پرسشنامه كه مشتمل بر ۳۴ گزينه مي باشد از پاسخگويان خواسته شده است تا از پيوستار پن جتايي، پاسخ مناسب را تعيين نمايند. اين پرسشنامه در قالب متغيرها و شاخصها به شرح جدول زير تنظيم شده است.

….

….

2019-03-21
كد : 34436
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss