جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسي تاثير استفاده از برنامه‌هاي ماهواره بر ارزش هاي فردي و انسجام خانواده( یوسفی رازلیقی۱۳۹۲)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسي تاثير استفاده از برنامه‌هاي ماهواره بر ارزش هاي فردي و انسجام خانواده( یوسفی رازلیقی۱۳۹۲)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

این پرسشنامه دارای ۴۹ سوال بوده و توسط  احمد یوسفی رازلیقی۱۳۹۲  ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است. ابزار گردآوری پژوهش حاضر بر اساس اهداف آن (شناخت تاثیر تماشای برنامه های ماهواره بر ارزش های فردی و انسجام خانواده)، پرسش نامه  محقق ساخته ای بود که پس از مطالعه دقیق مبانی نظری و پیشینه های بررسی شده ابتدا تعداد ۵۵ گویه استخراج و پس از نظرسنجی با افراد خبره و صاحب نظر و مشاوره با اساتید راهنما ومشاوردر ۴۹ گویه به شرح جدول شماره ۳-۱تدوین شد.

جدول شماره ۳-۱: سنجش مولفه ها در پرسشنامه بر مبنای گویه ها  ومنطبق بر اهداف پژوهش

ردیف مولفه های پرسشنامه شماره گویه ها تعداد
۱ تاثیر برنامه های ماهواره بر سبک زندگی افراد       ۱ – ۶ ۶
۲ تاثیر برنامه های ماهواره بر آموزه های دینی افراد ۷ – ۱۳ ۷
۳ تاثیر برنامه های ماهواره بر مسئولیت پذیری افراد ۱۴- ۱۸ ۵
۴ تاثیر برنامه های ماهواره برارزش های اخلاقی افراد ۱۹- ۲۵ ۷
۵ تاثیر برنامه های ماهواره برسطح توقعات  افراد ۲۶ – ۳۰ ۵
۶ تاثیر برنامه های ماهواره بر ارتباط روزمره میان افراد خانواده ۳۱ – ۳۶ ۶
۷ تاثیر برنامه های ماهواره بر احساس همدلی میان افراد خانواده ۳۷ – ۴۰ ۴
۸ تاثیر برنامه های ماهواره بر دوام رابطه های زناشویی ۴۱ – ۴۵ ۵
۹ تاثیر برنامه های ماهواره بر تنش میان افراد خانواده ۴۶ – ۴۹ ۴

 

برای سنجش سئوالات پرسشنامه، از «مقیاس درجه بندی لیکرت»[۱] که یکی از پرکاربردترین مقیاس ها در تحقیقات، بخصوص در تحقیقات علوم رفتاری می باشد، استفاده شده و گزینه های بسیار کم، کم، متوسط ،زیاد و خیلی زیاد  برای اندازه گیری پاسخ آزمودنی ها انتخاب شده است و آزمودنی پاسخ خود را در مورد هر سئوال در دامنه ای از نمرات ۱ تا ۵ ابراز می دارد . این پرسشنامه از نه(۹) بعد ، سبک زندگی افراد،آموزه های دینی افراد،مسئولیت پذیری افراد،ارزش های اخلاقی افراد،سطح توقعات افراد،ارتباط روزمره میان افراد خانواده ،احساس همدلی میان افراد خانواده،دوام رابطه های زناشویی و تنش میان افراد خانواده تشکیل شده است که شیوه نمره گذاری برای هر ۹ بعد یکسان است .

جهت تکمیل اطلاعات مولفه هایی چون جنسیت ، سن ،تأهل و میزان مشاهده برنامه های ماهواره در طول روز در نرم پرسشنامه مطرح شده است .

2019-03-22
كد : 34582
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss