جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسي تاثير تفكر استراتژيك برعملكرد وظيفه اي مديران ارشد (بنائي۱۳۹۲)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسي تاثير تفكر استراتژيك برعملكرد وظيفه اي مديران ارشد  (بنائي۱۳۹۲)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

این پرسشنامه دارای ۳۹ سوال بوده و توسط آرش بنائي۱۳۹۲    ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است.

در اين تحقيق ازپرسشنامه محقق ساخته وبا روش  طيف ليكرت به شكل زيربراي تمام سوالات غير از سوال۲۸ استفاده نموده ام.

جدول(۳-۱)طيف ليكرت پرسشنامه

گزينه هاي جوابيه ارزش عددي مقياس
خيلي كم ۱
كم ۲
متوسط ۳
زياد ۴
خيلي زياد ۵

باتوجه به ماهيت منفي سوال ۲۸ طيف ليكرت براي اين سوال به شكل زير ارزش دهي گرديد.

جدول (۳-۲) طيف ليكرت براي سوال ۲۸

گزينه هاي جوابيه ارزش عددي مقياس
خيلي كم ۵
كم ۴
متوسط ۳
زياد ۲
خيلي زياد ۱

در این تحقیق به منظور بررسی رابطه تفكر استراتژيك با عملكرد وظيفه اي مديران ارشد ۳۹ پرسش در قالب یک پرسشنامه تنظیم شده است. تفكر استراتژيك در قالب ۵ بعد طبق تعريف عملياتي كه در فصل يك بيان گرديد به شكل زير بررسي شد.

بعد سينرژي ( هم افزايي) در قالب ۵ سوال از سوال شماره ۱ تا ۵ با طيف ليكرت پنج گزينه اي ( خيلي كم، تا خيلي زياد) مورد اندازه گيري قرار گرفت.بعد آينده نگري در قالب ۵ سوال از سوال شماره ۶ تا سوال شماره ۱۰ با طيف ليكرت ۵ گزينه اي مورد اندازه گيري قرار گرفت.بعد نگرش فلسفي با شش سوال از سوال شماره ۱۱ تا سوال شماره ۱۶ با طيف ليكرت ۵ گزينه اي مورد اندازه گيري قرار گرفت. بعد خلاقيت و كارآفريني با ۷ سوال از سوال شماره ۱۷ تا سوال شماره ۲۳ با طيف ليكرت ۵گزينه اي مورد اندازه گيري قرارگرفت. بعد برتري طلبي با ۵ سوال از سوال شماره ۲۴ تا سوال ۲۸ با طيف ليكرت ۵ گزينه اي مورد اندازه گيري قرار گرفت. و عملكرد وظيفه اي با ۱۱ سوال از سوال شماره ۲۹ تا سوال شماره ۳۹ با  طيف ليكرت ۵ گزينه اي مورداندازه گيري قرار گرفت.

2019-03-22
كد : 34561
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss