جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسي تاثير شاخص O.O.P ( پرداخت از جیب ) بر زایش فقر و اختلالات رواني ناشي از مخارج کمرشکن سلامت در سرطان سینه

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسي تاثير شاخص O.O.P ( پرداخت از جیب ) بر زایش فقر و اختلالات رواني  ناشي از مخارج کمرشکن سلامت در سرطان سینه

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

بمنظور گرد آوري داده هاي مورد نياز، از پرسشنامه اي مشتمل بر دو بخش استفاده شد:

پرسشنامه مربوط به مشخصات بيماران و پرداخت از جيب:

اين پرسشنامه شامل ويژگي هاي جمعيت شناختي و سوالات عمومي به منظور تعيين ميزان درآمد و هزينه هاي غير مستقيم درمان كه توسط پاسخگويان تكميل شده است و همچنين سوالاتي به منظور تعيين  هزينه هاي مستقيم درمان (سرپايي و بستري) كه از طريق سيستم نرم افزار يكپارچه اسناد پزشكي استخراج وتكميل شده است، ميباشد.

-پرسشنامه سلامت روان:

پرسشنامه سلامت عمومی می باشد که توسط گلدبرگ در سال ۱۹۷۲ ابداع شده و هدف از طراحی آن کشف و شناسایی اختلالات روانی در مراکز درمانی و موقعیت های مختلف بوده است. این پرسشنامه از جمله شناخته ترین ابزار غربالگری اختلالات روانی است که تأثیر به سزایی در پیشرفت پژوهش های علوم رفتاری و روان پزشکی داشته است. فرم ۲۸ سوالی پرسشنامه سلامت عمومی، توسط گلدبرگ و هیلیر در سال ۱۹۷۹ تدوین یافته و سوال های آن براساس روش تحلیل عاملی فرم ۶۰ سؤالی اولیه استخراج گردیده است که در بر گیرنده ۴ مقیاس علایم جسمانی، اضطراب و اختلال خواب، اختلال در کارکرد اجتماعی و افسردگی شدید می باشد. همبستگی بالای موجود بین نتایج حاصل از فرم های ۲۸ و ۶۰ سؤالی پرسشنامه سلامت عمومی در تشخیص اختلالات روانی دلالت بر این دارد که پرسشنامه ۲۸ سؤالی سلامت عمومی از توانایی لازم برای ارزیابی شدت اختلالات روانی برخوردار بوده می تواند به عنوان ابزار غربالگری، صرفه جویی در وقت و هزینه را در پژوهش های علوم رفتاری به همراه داشته باشد.

تقسيم بندي سوالات پرسش نامه بر اساس متغيرها، فرضيه ها و اهداف مورد بررسي پژوهش در جدول زیر ارائه گرديده است.

جدول ۳-۱- متغیر های مورد بررسی تحقیق (برگرفته از پرسشنامه تحقیق)

متغير موردبررسي هدف فرضیه شماره سوال جمع سوال
وضعیت دموگرافیک تنظیم و ارائه آمار توصیفی —– جدول ۱، ۲ و۳ ۱۰
تعيين

شاخص  O.O.P

هدف اول : سنجش شاخص O.O.P  در بيماران سرطاني —– جدول۴ تا جدول ۸ ۱۲*
هزينه هاي كمر شكن هدف دوم: رابطه O.O.P و مواجه با هزينه هاي كمر شكن    (فرضیه اول) جدول ۳ تا جدول ۸ ۱۴*
زایش فقر هدف سوم: رابطه O.O.P با زايش فقر در بيماران سرطاني  ( فرضیه دوم ) جدول ۳ تا جدول ۸ ۱۴*
سلامت روانی هدف چهارم: رابطه O.O.P با هزينه هاي رواني در بيماران سرطاني

هدف پنجم: رابطه بين زايش فقر با هزينه هاي رواني در بيماران سرطاني

 (فرضیه سوم )

 

(فرضیه چهارم)

پرسشنامه سنجش

روانی گلدبرگ

۲۸
جمع ۴۴

*سوالات مندرج در جداول ۳ تا ۸ پرسشنامه مجموعا ۱۶ مورد ميباشند. اين سوالات براي تامين اهداف اول، دوم و سوم بوده و عموما مشترك ميباشند.

2019-03-22
كد : 34744
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss