جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسي تاثیر ارزش برند روی تصویر برند (بهبود نمین وهمکاران۱۳۹۲)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسي تاثیر ارزش برند روی تصویر برند (بهبود نمین وهمکاران۱۳۹۲)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پرسشنامه نيز تاثير ارزش های لذت جویانه را بر روی رفتار مصرف کنندگان مي سنجد، اين پرسشنامه استاندارد ميباشد و تحت شرايط جامعه آماري مورد تحقيق بومي شده است.

در پرسشنامه، در بخش مربوط به مشخصات فردي مشتريان ۳ سوال در زمينه ي: سن، جنسيت و آخرين مدرک تحصيلي در نظر گرفته شد. بخش اصلي پرسشنامه شامل ۲۹ سئوال است که با توجه به ۸ شاخص در نظرگرفته شده براي اين تحقيق طبقه بندي شده اند.

سازه ها سوالات تعداد سوالات
ارزش برند ۴-۱ ۴
اعتماد ۷-۵ ۳
آگاهی برند ۱۱-۸ ۴
وفاداری برند ۱۵- ۱۲ ۴
رضایت مشتری ۱۸- ۱۶ ۳
تصویر برند ۲۳- ۱۹ ۵
تداعی برند ۲۶-۲۴ ۳
تعهد به روابط ۲۹- ۲۷ ۳

پرسشنامه تحقيق حاضر با استفاده از طيف ليکرت ۵ گزينه‌ای که بيشترين کارايی را درتحقيقات رفتاری دارد، تدوین شده است.

2017-06-11
كد : 50927
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss