جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسي تاثیر متغیرهای غیر مالی برون سازمانی بر جذب سرمایه افراد حقیقی در بورس اوراق بهادار

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسي تاثیر متغیرهای غیر مالی برون سازمانی بر جذب سرمایه افراد حقیقی در بورس اوراق بهادار

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

این پرسشنامه توسط  حسن وفایی باغکی ۱۳۹۲  ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است.  پرسشنامه مورد استفاده در پژوهش را مي توان به دو قسمت سوال های عمومي و تخصصی تقسيم کرد.

سوالات عمومي:

در اين قسمت پنج سوال در مورد خصوصیات عمومی پاسخ دهندگان همچون جنسیت، سن، تحصیلات، رشته تحصیلی و سابقه خرید سهام آورده شده است.

سوالات تخصصي:

در اين قسمت نه سوال برای سنجش متغیرهای پژوهش طراحی شده است. با توجه به فرضیه های بیان شده در فصل اول و مدل مفهومی ارائه شده در فصل دوم برای سنجش متغیرهای تحقیق با توجه به وجود یک متغیر وابسته (جذب سرمایه افراد حقیقی) و هشت متغیر مستقل (امنیت سرمایه گذاری، فرهنگ سهامداری، گروه های مرجع، موقعیت مکانی بورس، سرمایه گذاری های غیر بورسی، ریسک سیاسی و اقتصادی، رضایت مندی سهامداران فعلی و شفافیت بورس) سوالاتی در پرسشنامه تعریف گردید. در طراحی این سوالات از مطالعات گذشته که در فصل دوم به آنها اشاره گردید بهره گرفته شد. تعداد سوالات و مولفه های مربوط به سنجش هر یک از متغیرهای پژوهش در جدول ۳-۱ نشان داده شده است.

سوالات تخصصی پرسشنامه متغیر تعداد گویه های در نظر گرفته شده برای سنجش متغیر
۱ جذب سرمایه افراد حقیقی ۸ گویه
۲ امنیت سرمایه گذاری ۵ گویه
۳ فرهنگ سهامداری ۵ گویه
۴ گروه های مرجع ۵ گویه
۵ موقعیت مکانی بورس ۴ گویه
۶ سرمایه گذاری های غیر بورسی ۵ گویه
۷ ریسک سیاسی و اقتصادی ۷ گویه
۸ رضایتمندی سهامداران فعلی ۵ گویه
۹ شفافیت بورس ۵ گویه

جدول شماره ۳-۱) تعداد سوالات تخصصی پرسشنامه برای سنجش متغیرهای پژوهش

2019-03-22
كد : 34945
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss