جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسي نظرات متخصصين اطلاعرساني در باب اضافه بار اطلاعاتي در وب (علامي و همکاران )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسي نظرات متخصصين اطلاعرساني در باب اضافه بار اطلاعاتي در وب (علامي و همکاران  )

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

این پرسشنامه دارای ۷۴ سوال بوده و توسط علامي و همکاران  ۱۳۹۰ ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است.

به منظور گردآوري اطلاعات مورد نياز اين پژوهش از پرسشنامه  محقق ساخته استفاده شده است.که پس از مطالعه مباحث مربوط به اضافه بار اطلاعاتي و بازيابي اطلاعات پرسشنامه اوليه تدوين شد. سپس با مشورت با اساتيد و صاحبنظران تغييراتي در آن اعمال شد. پرسشنامه با نرم‌افزار گوگل داكيومنت[۱] طراحي و نهايتاً در دو گروه “پرسشنامه بررسي نظرات متخصصين كتابداري و اطلاع رساني در مورد اضافه بار اطلاعاتي در وب” و “پرسشنامه بررسي نظرات متخصصين کامپيوتر و فناوري اطلاعات در مورد اضافه بار اطلاعاتي در وب” به صورت الکترونيکي بر روي وب قرار گرفت.

۱۹۰,۰۰۰ RIAL – خرید
2017-06-19
كد : 52843
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss