جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسي نگرش مشتريان به پذیرش خدمات الكترونيكي و آنلاين(برخط) (عبدالعلی زاده۱۳۹۱)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسي نگرش مشتريان به پذیرش خدمات الكترونيكي و آنلاين(برخط)(عبدالعلی زاده۱۳۹۱)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

براي بررسي تاثير مولفه هاي مورد بررسي، پرسشنامه اي با ۱۷ سؤال بسته (با استفاده از طيف ۵ تايي ليکرت) جهت جمع آوري داده ها مورد استفاده قرار گرفته است. سوالات تخصصي پرسشنامه شامل تلفيقي از سوال هاي پرسشنامه هاي استاندارد مربوط به کاربرد واقعی، نگرش نسبت به استفاده، درک مفید بودن استفاده،درک سهولت استفاده و حمایت درک شده مي باشد. نحوة توزيع سوالات در پرسشنامه بر اساس نوع متغير هاي مورد سنجش (بعد از تاييد نهايي توسط استادان راهنما و مشاور)  به شرح زير مي باشد. لازم به ذکر است که با مشخص شدن سوالات مربوط به هر متغير، نحوة پشتيباني فرضيه هاي تحقيق کاملاً مشخص است
.جدول ۳-۱- نحوه پشتيباني سوالات از متغيّرهاي مربوط به مدل انگیزش و پذیرش

معيارها سوالات
حمایت درک شده ۱و۲و۳و۴
نگرش نسبت به استفاده ۵و۶و۷
درک سهولت استفاده ۸و۹و۱۰
درک مفید بودن استفاده ۱۱و۱۲و۱۳و۱۴و۱۵
استفاده واقعی ۱۶و۱۷

 

2017-07-01
كد : 54078
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss