جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسي و شناسايي عوامل تأثيرگذار بر ريسك اعتباري و ارائه راهكارهاي كاهش آن (ربابه حسين خاني عميدآبادي۱۳۹۱ )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسي و شناسايي عوامل تأثيرگذار بر ريسك اعتباري و ارائه راهكارهاي كاهش آن (ربابه حسين خاني عميدآبادي۱۳۹۱)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

  • برای طراحی پرسشنامه از کتب و مقالات ورهنمودهای بانک مرکزی ایران در زمینه مدیریت ریسک اعتباری ونظر کارشناسان وخبرگان حوزه ریسک اعتباری بانک استفاده شده بر اساس آن نشانگرهایی مشخص شده است پس از گرداوری نشانگرها با راهنمایی اساتید راهنما ومشاور پرسشنامه تدوین شده است درنهایت پرسشنامه با ۳۲سوال اماده اجرا شده است در جدول ۱-۳ به ابعاد متغیرها ونشانگرهای مرتبط با آن اشاره شده است .

جدول ۱-۳-  ابعاد متغیرها ونشانگرها پرسشنامه

ابعاد متغیرها

سوالات

تسهیلات متقاضی ۱-۴ نظارت وکنترل بر تسهیلات ۸تا۵ نوع فعالیت ۱۱تا۹ خوصیات متقاضی ۱۸تا۱۲ وثیقه ۲۰تا۱۹ مدت زمان بازپرداخت ۲۳الی۲۱ شرایط بازار ۲۵تا۲۴ دارایی نقدی وغیر نقدی ۲۷تا۲۶ اعتبار سنجی ۳۲تا۲۸

مقیاس مورد استفاده جهت پاسخگویی به سوالات ۳۲ الی ۱پرسشنامه مقیاس لیکرت است که از گزینه‌های «خیلی زیاد »تا «خیلی کم»درجه بندی شده است .

2017-07-01
كد : 54154
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss