جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی‌رابطةفضای‌مجازی وعامگرایی‌کاربران‌اینترنت (حبیبی‌فهیم و همکاران ۸۹-۹۰)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی‌رابطةفضای‌مجازی وعامگرایی‌کاربران‌اینترنت (حبیبی‌فهیم و همکاران ۸۹-۹۰)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

علوم‌ارتباطات‌اجتماعی

این پرسشنامه دارای ۶۶ سوال بوده و توسط حبیبی‌فهیم و همکاران ۸۹-۹۰ ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است. برای تهیة پرسشنامه از طیف لیکرت برای پرسش‌های مربوط به متغیر وابستة تحقیق ــ یعنی خاص‌گرایی و عام‌گرایی پرسش‌شوندگان ــ استفاده می‌کنیم. پاسخ‌ها به گونه‌ای است که امتیاز بالا به معنی خاص‌گرایی بیشتر و امتیاز پایین به معنی عام‌گرایی بیشتر ارزیابی خواهد شد.

در این پژوهش سنجش عام‌گرایی و خاص‌گرایی افراد بر اساس تعلق آنها به یکی از نظام‌های ذهنی قیاسی، استقرایی و شبکه‌ای صورت می‌گیرد. به این منظور گویه‌هایی بر اساس ویژگی‌های ده‌گانة تنظیم می‌شود. این گویه‌ها بر  اساس تئوری تاجفل و ترنر سه بُعد دارند: بُعد شناختی، بُعد ارزشی، بُعد احساسی. بر این اساس کسانی که امتیاز بالایی کسب کنند خاص‌گراتر و کسانی که امتیاز پایینتری کسب کنند عام‌گراتر به شمار می‌روند.

شاخص‌ها ی سنجش متغیر خاص‌گرایی و عام‌گرایی:

متغیرهای مستقل تحقیق: میزان حضور در فضای مجازی (اینترنت),سابقة حضور در فضای مجازی, نوع استفاده از فضای مجازی, انگیزه و هدف از حضور در فضای مجازی, مشارکت در فضای مجازی, میزان تحصیلات, پایگاه شغلی.

متغیر وابسته:محل ـ جهان‌گرایی,افسون‌زدگی,شک و یقین,طبیعت و فرهنگ,زمان,ارتباطات,حکومت,نسبیت‌گرایی.

2017-07-05
كد : 54900
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss