جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی اثر بخشی مدیریت انتظامی در مقابله با قاچاق کالا (اسکندرپور۱۳۹۳ )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی اثر بخشی مدیریت انتظامی در مقابله با قاچاق کالا  )اسکندرپور۱۳۹۳ (

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

در این تحقیق برای جمع آوری اطلاعات از پرسشنامه محقق ساخته) سرهنگ دوّم ستاد علی اسکندرپور۱۳۹۳ (استفاده شده  و بر اساس مبانی نظری تحقیق ، فرضیات تحقیق و پس از زمینه یابی با تعدادی از صاحب نظران و بر اساس راهکار های ارائه شده در مقالات و کتب مربوط به قاچاق کالا لحاظ شده بود مؤلفه ها انتخاب و پرسشنامه های مرتبط نیز تهیه استفاده گردید. پاسخ به سئوالات به صورت ۵ گزینه ای خیلی کم، کم، متوسط، زیاد ، وخیلی زیاد تنظیم گردیده است.

در ابتدای پرسشنامه توضیح کافی و رسا درخصوص عنوان و اهداف و فرضیه های تحقیق بیان شده است. که بر مبنای سه مؤلفه اصلی پژوهش شامل: قانون، تجهیزات و منابع انسانی در وضعیت مطلوب بکار گرفته شده که توسط کارکنان شاغل در پلیس مبارزه با قاچاق کالا وارز ناجا ، پلیس مبارزه با قاچاق کالا وارز تهران بزرگ و معاونین ومدیران شاغل در ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا وارز  نهاد ریاست جمهوری و نمایندگان مبارزه با قاچاق کالا وارز قوه قضائیه و سازمان تعزیرات حکومتی در ستاد مرکزی تکمیل می شود سپس مشخصات فردی پاسخگویان بدون ذکر نام با توجه به تعریفی که از جامعه آماری بعمل آمده شامل : درجه سازمانی، مدرک تحصیلی ، وسنوات خدمتی (تجربه خدمت در مبارزه با قاچاق کالا)مورد سئوال قرار گرفته اند. در ادامه پیرامون هر یک از متغیرهای تحقیق تعداد۳۲ سئوال طرح شامل:۹ سئوال در خصوص مؤلفه قوانین، ۱۴ سئوال در خصوص مؤلفه تجهیزات ، و۹ سئوال در خصوص مؤلفه منابع انسانی که سنجش آنها را امکان پذیر نماید مطرح گردید.

ردیف مؤلفه ها تعداد سئوالات
۱ قوانین این پاره تست از ۹ سئوال تهیه شده است. سئوالات ۹-۱
۲ تجهیزات این پاره تست از ۱۴ سئوال تهیه شده است. سئوالات ۲۳-۱۰
۳ منابع انسانی این پاره تست از ۹ سئوال تهیه شده است. سئوالات ۳۲-۲۳

 

نکات ذیل در پرسشنامه مد نظر قرار گرفت:

۱- ذکر مقدمه رسا و واضح که هدف بررسی در آن روشن است.

۲- طرح سئوالات کوتاه و روشن.

۳- طرح سئوالات با زبان ساده .

۴- عدم طرح سئوالات طولانی و وقت گیر.

۵- طرح یک سئوال باز.

2019-03-20
كد : 33301
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss