جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی اثر تعدیل گری خودکارآمدی بر رابطه بین ابهام و تعارض نقش بر خلاقیت کارکنان

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی اثر تعدیل گری خودکارآمدی بر رابطه بین ابهام و تعارض نقش بر خلاقیت کارکنان

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

در تحقیق حاضر برای جمع آوری داده ها از پرسشنامه دو قسمتی استفاده شد که در قسمت اول ویژگی های جمعیت شناختی(جنسیت، سن و تحصیلات) و در قسمت دوم اطلاعات اختصاصی مورد سؤال قرار گرفت. اطلاعات اختصاصی شامل: ۱) ابهام نقش، ۲) تعارض نقش، ۳)خودکارآمدی و ۴) خلاقیت کارکنان است، که پاسخ ها در طیف ۵ تایی (۱ = کاملاً موافقم، ۲= موافقم، ۳= نه موافقم و نه مخالفم، ۴= مخالفم و ۵= کاملاً مخالفم) قرار گرفته اند. به منظور سنجش ابهام نقش از پرسشنامه ریزو[۱] و دیگران (۱۹۷۰) شامل ۶ گویه؛ تعارض نقش از پرسشنامه ریزو و دیگران (۱۹۷۰) شامل ۸ گویه؛ خودکارآمدی از پرسشنامه ریگس[۲] و دیگران (۱۹۹۴) شامل ۱۰ گویه و خلاقیت کارکنان از پرسشنامه گانسن[۳] و ویتز[۴] (۱۹۹۶) که شامل ۳ گویه است استفاده شده است. پرسشنامه اصلی مورد استفاده در این تحقیق در پیوست آورده شده است.

2019-03-20
كد : 33356
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss