جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی تاثير مديريت دانش (KM) بر موفقيت مديريت ارتباط مشتري (CRM): اثرات عوامل واسطه سازماني در صنعت بيمه با تأكيد بر بيمه‌هاي عمر ( گاريدو مورنو و همکاران (۲۰۱۱))

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی تاثير مديريت دانش (KM) بر موفقيت مديريت ارتباط مشتري (CRM): اثرات عوامل واسطه سازماني در صنعت بيمه با تأكيد بر بيمه‌هاي عمر ( گاريدو مورنو و همکاران (۲۰۱۱))

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

براي طراحي پرسشنامه اين تحقيق از مقاله تحقيقاتي گاريدو مورنو و همکاران (۲۰۱۱) استفاده شده است. پرسشنامه، مشتمل بر ۴۲ سوال و ۶ متغير اصلي و ۴ زير متغير مي‌ّاشد. در طراحي پرسشنامه سعي گرديده است که سوالات تا حد ممکن قابل فهم باشند. براي سنجش آن از طيف پنج گزينه‌اي ليکرت استفاده گرديده است که يکي از رايج‌ترين مقياس‌هاي اندازه‌گيري به شمار مي‌رود. شکل کلي و امتيازبندي اين طيف براي سوالات مثبت به صورت ذيل است: (کاملاً موافقم، موافقم، نظري ندارم، مخالفم، کاملاً مخالفم) است.

نحوة امتيازدهي آن‌ها به ترتيب ۵، ۴، ۳، ۲، ۱ مي‌باشد. در جدول ۳- ۱ شماره پرسش‌ها و متغيرها نشان داده شده‌اند، فرم خام پرسشنامه مورد استفاده در اين تحقيق در پيوست آورده شده است.

جدول ۳- ۱: متغيرها و سوالات پرسشنامه

رديف متغير مورد سؤال شماره سوالات
۱ قابليت‌هاي مديريت دانش

(اکتساب مديريت دانش و دانتشار مديريت دانش)

۱۱- ۱
۲ متغيرهاي سازماني

(کارکنان، رهبري، ساختار سازاني)

۲۱- ۱۲
۳ تکنولوژي مديريت ارتباط با مشتري ۲۷- ۲۲
۴ مشتري‌مداري ۳۳- ۲۸
۵ تجربه مديريت ارتباط با مشتري ۳۵- ۳۴
۶ نتايج مديريت ارتباط با مشتري (پيامدهاي مالي و پيامدهاي بازاريابي) ۴۲- ۳۶

2019-03-22
كد : 34958
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss