جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی تاثیر اجزای آمیخته بازاریابی برجذب مشتریان بانک (گلدسته۱۳۹۲)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی تاثیر اجزای آمیخته بازاریابی برجذب مشتریان بانک (گلدسته۱۳۹۲)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

این پرسشنامه توسط  مجتبی گلدسته۱۳۹۲ ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است.  در تحقیق حاضر به منظور استفاده از دیدگاه­ها و نگرش مشتریان از پرسشنامه استفاده شد، طیف پاسخی مورد استفاده در آن طیف لیکرت ۵ تایی از خیلی کم تا خیلی زیاد به شرح زیر بوده است.

طیف کیفی خیلی زیاد زیاد متوسط کم خیلی کم
ارزش عددی ۱ ۲ ۳ ۴ ۵

جدول۳-۱) صفات کیفی و ارزش های عددی گزینه­های پرسشنامه

این پرسشنامه حاصل مطالعات کتابخانه­ای و کمک راهنمایی اساتید راهنما و مشاور و متخصصان می­باشد در ضمن این پرسشنامه شامل ۲۹ سوال است که متغیرهای عملیاتی تعریف شده را مورد سوال قرار می­دهد سهم هریک از متغیرها و مولفه­های آن بشرح جدول ۳-۲ می باشد.

ردیف متغیر شماره سوالات در پرسشنامه جمع سوالات
۱ مکان -زمان و تعداد شعب بانکی ۴-۱ ۴
۲ نرخ سود و کارمزد ارائه خدمات بانکی ۸-۵ ۴
۳ ارائه تبلیغات ۱۲-۹ ۴
۴ تنوع و به روز بودن خدمات بانکی ۱۶-۱۳ ۴
۵ نحوه رفتار و اعمال کارکنان بانک ۲۱-۱۷ ۵
۶ دارایی­های فیزیکی ملموس ۲۷-۲۲ ۶
۷ رویه ارائه خدمات ۲۹-۲۸ ۲

2019-03-21
كد : 34028
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss