جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی تاثیر ارتباطات درون سازمانی با میزان رضایت شغلی پرسنل ( برهان یزدانی۱۳۹۳)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی تاثیر ارتباطات درون سازمانی با میزان رضایت شغلی پرسنل ( برهان یزدانی۱۳۹۳)

رشته روزنامه نگاری هست

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

پرسشنامه تحقیق حاضر حاصل از جمع آوري تعدادي پرسشنامه از تعدادی پرسنل  در خصوص ترکیب و شمای کلی پرسشنامه و نحوه طراحی آن و در قالب کلی فرضیه ها و سئوالات تحقیق قرار داشته و ، با استفاده از طيف ليكرت در « پرسشنامه ارزیابی نگرش » و به منظور ارزیابی ارتباطات درون سازمانی بر میزان رضایت شغلی پرسنل اتوبوسرانی شهرداری تهران تهیه شده است .

پرسشنامه این تحقیق شامل سه قسمت می باشد که قسمت اول سوالات جمعیت شناختی بوده و قسمت دوم که حاوی ۳۳ پرسش به صورت پنج گزینه و براساس مقیاس لیکرت که به صورت ذیل امتیاز بندی شده اند ،می باشد

خیلی زیاد =۵ امتیاز  زیاد =۴ امتیاز  بی نظر =۳ امتیاز  کم =۲ امتیاز   خیلی کم =۱ امتیاز

وقسمت سوم سوالات مربوط به کانال های ارتباطی می باشد که براساس مقیاس لیکرت که به صورت ذیل امتیاز بندی شده اند:

قسمت ج :خیلی زیاد ۵ = امتیاز  ،زیاد=۴  امتیاز  ،کم= ۳ امتیاز ،خیلی کم= ۲ امتیاز ،اصلاً=۱ امتیاز

2019-03-21
كد : 34040
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss