جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی تاثیر بازاریابی اجتماعی در وفاداری مشتریان (ایمانی۱۳۹۲)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی تاثیر بازاریابی اجتماعی در وفاداری مشتریان( ایمانی۱۳۹۲)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

این پرسشنامه توسط مسلم ایمانی۱۳۹۲  ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است.  سئوال‌هاي (گويه‌ها) پرسشنامه ها: اين بخش از پرسشنامه ها شامل ۲ قسمت است:

الف) سئوالات عمومي: در سئوالات عمومي سعي شده است که اطلاعات کلي و جمعيت شناختي در رابطه با پاسخ‌دهندگان جمع‌آوري گردد اين بخش شامل ۶سئوال مي‌باشد.

ب) سئوالات تخصصي: اين بخش برای پرسشنامه ۳۰ سئوال است. در طراحي اين قسمت سعي گرديده است که پرسشنامه ها تا حد ممکن کوتاه بوده و به آساني قابل فهم باشد، و از ارائه سئوالهاي منفي پرهيز شود. براي طراحي اين بخش از طيف پنج گزينه‌اي ليکرت استفاده گرديده است که يکي از رايج‌ترين مقياسهاي اندازه‌گيري به شمار مي‌رود. شکل کلي و امتياز بندي اين طيف به صورت ذيل مي‌باشد:

                                             جدول ۳-۱-  امتیاز بندی سئوالات پرسشنامه                                                                                                        

شکل کلی: خیلی زیاد زیاد متوسط کم خیلی کم
امتیاز بندی: ۵ ۴ ۳ ۲ ۱

براي اين منظور براساس متغيرهاي مورد بررسي ۳۰ سوال پنج گزينه‌اي تدوين شده است که در جدول ذيل تقسيم‌بندي سئوالات براساس متغيرها ارائه گردیده است.

 

جدول ۳-۲-  تركيب سئوالات پرسشنامه

متغيرهاي مورد بررسي شماره سئوالات در پرسشنامه جمع سئوالات
رفتارمطلوب اجتماعی کارکنان ۱ تا ۵ ۵
توجه به مخاطب (مشتری مداری) ۶ تا ۱۰ ۵
ماهیت خدمات       ۱۱ تا  ۱۳ ۳
آمیزه بازاریابی اجتماعی ۱۴ تا ۲۵ ۱۲
وفاداری مشتری ۲۶  تا ۳۰ ۵
جمع   ۳۰

 

 

 

2019-03-21
كد : 34413
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss