جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی تاثیر بازاریابی رابطه مند در رضایت مشتریان (نلسون دوبیسی۲۰۰۶ و۲۰۰۷)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی تاثیر بازاریابی رابطه مند در رضایت مشتریان (نلسون دوبیسی۲۰۰۶ و۲۰۰۷)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

پرسشنامه ای که جهت این تحقیق طراحی گردیده است حاصل مطالعات کتابخانه ای وکمک وراهنمایی متخصصان می باشدکه به شکل حاضر در آمده است.این پرسشنامه دارای طیف لیکرت ۵تایی از کاملا مخالفم تا کاملا موافقم طبقه بندی شده که شامل ۲بخش سوالات عمومی واختصاصی است بخش اول به جمع آوری اطلاعات جمعیت شناختی پاسخ دهندگان پرداخته است وبخش دوم پرسش های مربوط به متغییر های تحقیق می باشد.پرسش نامه این تحقیق بر اساس شاخص های  مطرح شده در مقالات آقای نلسون دوبیسی در سال۲۰۰۶ و۲۰۰۷ طراحی شده است.

صفات کیفی وارزش های عددی گزینه های پرسشنامه

طیف کلی کاملا مخالفم مخالفم تاحدودی موافقم موافقم کاملا موافقم
ارزش عددی ۱ ۲ ۳ ۴ ۵

جدول ۳-۲)ترکیب سوالات پرسشنامه

ردیف متغییرهای مورد بررسی شماره سوالات در پرسشنامه
۱ اعتماد ۱-۵
۲ تعهد ۶-۱۰
۳ ارتباطات ۱۱-۱۵
۴ مدیریت تعارض ۱۶-۲۰
۵ شایستگی ۲۱-۲۵
۶ رضایت مشتریان ۲۶-۳۲
  کل سوالات ۳۲

2019-03-21
كد : 34433
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss