جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی تاثیر مدیریت سرمایه فکری بر عملکرد مالی سرپرستی بانک ها و بیمه ها(۱۹۹۸) bontis

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی تاثیر مدیریت سرمایه فکری بر عملکرد مالی سرپرستی بانک ها و بیمه ها(۱۹۹۸) bontis

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

در اين تحقيق به منظور گرد آوري داده هاي مورد نياز از روش ميداني استفاده گرديده است، روش های میدانی به روش هائی اطلاق می شوند که محقق برای گردآوری اطلاعات ناگزیر است با مراجعه به افراد ، سازمان ها و غیره و نیز برقراری ارتباط مستقیم با آن ها اطلاعات مورد نیاز خود را جمع آوری نماید (حافظ نیا ، سال ۱۳۸۲، ص ۱۷۹) .يكي از روش‌هاي بسيار متداول در گرد آوري اطلاعات ميداني پرسشنامه می‌باشد .پرسشنامه مجموعه اي از سوال‌ها است که درآن از پاسخ دهنده خواسته می‌شود نظر خود را نسبت به آن ارایه نماید . پرسشنامه ها شامل مجموعه ای از پرسش ها می باشند که بصورت بسته (دارای مقیاس) و با استفاده از پرسش نامه استاندارد (۱۹۹۸) bontis تهیه شده که در پیوست موجود می باشد ، پرسش ها دارای طیف پنج گزینه ای لیکرت از بسیار کم تا بسیار زیاد طبقه بندی شده اند :

جدول ۳-۱- صفات کمی و ارزش های عددی گزینه های پرسشنامه

طیف کمی بسیار کم کم متوسط زیاد بسیار زیاد
ارزش عددی ۱ ۲ ۳ ۴ ۵

پرسشنامه تحقیق شامل دو بخش سئوالات عمومی و اختصاصی می باشند . بخش اول به جمع آوری اطلاعات جمعیت شناختی پاسخ دهندگان می پردازد و بخش دوم پرسشنامه استاندارد (۱۹۹۸) bontis که به پیوست می باشد به متغیرهای تحقیق مربوط می شوند، برای سنجش هریک از متغیرها سئوالاتی طراحی شده که سهم هر یک از مولفه ها و زیر سازه ها در جدول ۳-۳ به تفکیک طبقه بندی ، بیان شده است .

جدول ۳-۲- سهم هر یک از مولفه ها و زیر سازه ها
مولفه زیرسازه تعداد سوالات زیر سازه
سرمایه های فکری سرمایه انسانی ۱۵
سرمایه ساختاری ۱۳
سرمایه ارتباطی ۱۴
عملکرد مالی سود دهی، درآمد، سهم بازار، رشد فروش

 

۴

….

….

2019-03-23
كد : 35099
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss