جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی جامعه‌شناختی گرایش به ارزش‌های غربی با تکیه بر میزان و نوع استفاده از شبکه‌های اجتماعی اینترنتی (بختیاری۱۳۹۲ )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی جامعه‌شناختی گرایش به ارزش‌های غربی با تکیه بر میزان و نوع استفاده از شبکه‌های اجتماعی اینترنتی (بختیاری۱۳۹۲ )

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

این پرسشنامه دارای ۴۴ سوال بوده و توسط  بختیاری۱۳۹۲  ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است.

طیف‌های مختلف عبارتند از:

۱ـ فردگرایی  ۲ـ مادی‌گرایی  ۳ـ ارزش‌های مذهبی  ۴ـ سبک زندگی.

به این دلیل پرسشنامه شیوه بس کارآمدی برای تشکیل ماتریس متغیر بر حسب مورد برای نمونه‌گیری‌های بزرگ فراهم می‌آورد. هر چند تنها روش موجود نیست (داوس، ۱۳۸۳: ۸۷). اجراي پيمايش به‌صورت آن‌لاين و از طريق اينترنت صورت گرفت. بدین ترتیب پرسشنامه این پژوهش را در صفحه شبکه اجتماعی فیس‌بوک قرار داده و از کاربران خواسته شد ضمن پرکردن پرسشنامه آن را به آدرس الکترونیکی پست کنند. چهار دليل براي استفاده از پرسشنامه آن‌لاين وجود دارد: ۱ـ كمبود در زمينه‌ی پيمايش آن‌لاين در تحقيقات داخلي؛ ۲ـ هماهنگي روش تحقيق با موضوع تحقيق؛ ۳ـ هماهنگي روش تحقيق با بخش نظري و فرضيه پژوهش؛ ۴ـ هماهنگي شيوه‌ی اجرا با جامعه‌ی آماري مورد نظر.

لازم به ذكر است از يك‌سو با توجه به نو بودن پيمايش به شيوه‌ی آن‌لاين، امكان نمونه‌گيري همانند پيمايش حضوری وجود ندارد. از سوي ديگر جامعه‌ی آماري مورد نظر اين پژوهش اعضای شبکه‌های اجتماعی اينترنتی بودند و از آنجا كه كاربران در محيط مجازي دائماً در حال تغيير هستند، فهرستي كه از كاربران تهيه مي‌شود يك فهرست مجازي خواهد بود. با وجود مشكلاتي كه در رابطه با نمونه‌گيري براي انجام پيمايش آن‌لاين وجود دارد، برخورداري از مزايايي همچون صداقت و صراحت پاسخگوها به‌‌دليل زمينه‌ی گمنام، افزايش احتمال پاسخگويي و نيز سرعت بخشيدن به دريافت و استخراج داده‌ها، موجب انتخاب اين شيوه در پژوهش حاضر شد.

2019-03-22
كد : 35718
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss