جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی روابط متقابل میان ارتباط شبکه¬های همکاری، توانایی¬های نوآوری فناورانه و نوآوری در شرکت¬های تولیدکننده نرم¬افزارهای بانک¬داری در ایران (سپهری ۱۳۹۱)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی روابط متقابل میان ارتباط شبکه¬های همکاری، توانایی¬های نوآوری فناورانه و نوآوری در شرکت¬های تولیدکننده نرم¬افزارهای بانک¬داری در ایران(سپهری ۱۳۹۱)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

اين بخش شامل ۴۶ سؤال است. در طراحی اين بخش سعی شده است که تا حد ممکن سؤالات پرسشنامه به آسانی برای پاسخگويان قابل درک باشد. سؤالات پرسشنامه از نوع بسته و از طيف ۵ گزينه­ای ليکرت[۱] که يکی از رايج­ترين مقياس­های اندازه­گيری به شمار می­رود، می­باشد. جواب­های ۵ تایی مناسب­ترین عدد برای جواب در نظر گرفته می­شود(Saaty, 1996). شکل کلی و امتيازبندی اين طيف برای سؤالات به صورت جدول (۳-۲) است:

جدول ۳-۲- طيف پاسخ‌هاي پرسشنامه

خیلی کم کم متوسط زیاد خیلی زیاد
۱ ۲ ۳ ۴ ۵

در جدول(۳-۳) عوامل مورد ارزیابی تعداد سؤالات مربوط به هر عامل آورده شده است.

جدول ۳-۳- تعداد سؤالات مرتبط با متغيرهای مورد بررسی در تحقيق

ردیف متغيرها تعداد

سؤال

۱ ظرفیت یادگیری ۲
۲ ظرفیت تحقیق و توسعه ۳
۳ ظرفیت تخصیص منابع ۴
۴ ظرفیت ساخت ۳
۵ ظرفیت بازاریابی ۴
۶ ظرفیت­ سازمان ۳
۷ ظرفیت برنامه­ریزی استراتژیک ۵
۸ همکاری بین شرکت ۳
۹ همکاری با مؤسسات دولتی ۳
۱۰ همکاری با مؤسسات میانجی ۴
۱۱ همکاری با سازمان­های تحقیقاتی ۳
۱۲ نوآوري در محصول ۳
۱۳ نوآوري در فرآيند ۳
۱۴ نوآوري در مديريت ۳
  مجموع ۴۶

 

2017-06-07
كد : 49861
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss