جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی روابط میان ارزش ویژه ی برند مقصد گردشگری, رضایت و وفاداری گردشگران

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی روابط میان ارزش ویژه ی برند مقصد گردشگری, رضایت و وفاداری گردشگران

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پرسشنامه ی تحقیق حاضر, با تلفیق بخش هایی از چندین پرسشنامه, حاصل شده است.

برای سنجش تصویر برند, از ۱۱ سوال (سوالات ۱۶-۶) برگرفته از مقاله ی “عوامل مؤثر بر ارزش ويژه برند در مقصد گردشگري شهر يزد” استفاده شده است, که خود برگرفته از تحقیقات Koneknik, 2006, Etchner and Ritchie 1993 و Walmsley and Jenkins 1993 می باشند.

برای سنجش متغیر آگاهی از برند مقصد, از ۵ سوال برگرفته از پرسشنامه ی مقاله ی” مقايسه تطبيقي ارزش ويژه برند مقاصد گردشگري كيش و قشم از نقطه نظر ادراكات گردشگران داخلي” استفاده شده است, که خود, برگرفته از تحقيق كونكنيك، بوو و همكاران در سال ۲۰۰۷ می باشد.

برای سنجش متغیر کیفیت درک شده, ۹ سوال از مقاله ی “عوامل مؤثر بر ارزش ويژه برند در مقصد گردشگري شهر يزد” استخراج شده است, که همگی برگرفته از تحقیق Koneknik, 2007 می باشند.

وفاداری به برند مقصد نیز, توسط ۴ سوال برگرفته از مقاله ی قبل سنجیده شده است, که از تحقیقات Koneknik, 2007 و Boo et al, 2008 استخراج شده اند.

برای سنجش متغیر رضایت گردشگر, از مقاله ی “بررسی اثرات تکرار سفر به اصفهان بر میزان رضایت گردشگران خارجی”, سوالاتی انتخاب گردید که رضایت گردشگر را از جنبه های مختلف سفر اندازه گیری می کند. معمولا گردشگران رضایت خود را از سفر,  بر اساس احساسات و هیجانات بدست آمده از سفر, راحتی و ایمنی, کسب تجارب, دانش و اطلاعات جدید و برطرف کردن کسالت و یکنواختی زندگی روزمره بیان می نمایند.

2017-06-07
كد : 49868
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss