جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی سلامت سازمانی در کتابخانه بر اساس مولفه های مایلز (قنبري مطلوب و همکاران)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی سلامت سازمانی در کتابخانه بر اساس مولفه های مایلز (قنبري مطلوب و همکاران)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

این پرسشنامه توسط قنبري مطلوب و همکاران ۱۳۹۲ ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است. اين پرسشنامه شامل ۵ سوال مربوط به اطلاعات جمعيت شناختي و ۳۶ سوال بسته پاسخ در مقياس پنج درجه‌اي ليکرت (از خيلي زياد تا خيلي کم) است که از طريق آن ده مولفه سلامت سازماني (تمرکز بر هدف، کفايت ارتباط، توزيع بهينه قدرت، کاربرد منابع، اتحاد و همبستگي، روحيه، نوآور بودن، خود مختاري، سازگاري با محيط، کفايت حل مشکلات) مورد سنجش قرار گرفت. جدول ۳-۲ تناظر سوالات پرسشنامه را بر اساس ابعاد سلامت سازماني نشان مي‌دهد.

جدول ۳-۲٫ تناظر سوال­هاي پرسشنامه بر اساس ابعاد سلامت سازماني

مولفه‌ها تمرکز بر هدف کفايت ارتباط توزيع بهينه قدرت کاربرد منابع اتحاد و همبستگي روحيه خود مختاري سازگاري با محيط کفايت حل مشکلات
سوالات ۱-۴ ۵-۸ ۹-۱۱ ۱۲-۱۵ ۱۶-۱۹ ۲۰-۲۳ ۲۷-۲۹ ۳۰-۳۳ ۳۴-۳۶
جمع ۴ ۴ ۳ ۴ ۴ ۴ ۳ ۴ ۳

 …

 

2017-06-07
كد : 49879
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss