جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی علائم افسردگی در بیماران قلبی CDS (هر و همکاران ۱۹۹۲ )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی علائم افسردگی در بیماران قلبی  CDS (هر و همکاران ۱۹۹۲ )

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

این بخش مربوط به پرسشنامه ۲۶ موردی CDS جهت بررسی علائم افسردگی در بیماران قلبی بود . این ابزار توسط هر[۱] و همکاران در سال ۱۹۹۲ مورد روان سنجی قرار گرفت که مشتمل بر ۲۶ سوال به صورت مقیاس ۷ درجه ای لیکرت ( از کاملاً مخالفم تا کاملاً موافقم) در هفت بعد (اختلال خواب، فقدان لذت، عدم اطمینان یا بی ثباتی، خلق، ادراک، ناامیدی، و عدم فعالیت) بود، بدنبال آن در مطالعه ای دیگر که وایس[۲] و همکاران در سال ۲۰۰۶ جهت اعتباریابی این ابزار انجام دادند این هفت بعد در ۶ بعد: فقدان لذت، خلق، ترس، ادراک، افکار خودکشی و اختلال خواب ادغام گردید . ۷ عبارت مربوط به فقدان لذت (۷-۱)، ۵ عبارت مربوط به خلق (۱۲-۸)، ۶ عبارت مربوط به ترس (۱۸-۱۳)، ۳ عبارت مربوط به ادراک (۲۱-۱۹)، ۳ عبارت مربوط به افکار خودکشی (۲۴-۲۲)، و ۲ عبارت مربوط به اختلال خواب (۱۶-۲۵) می باشند.

2017-06-08
كد : 50159
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss