جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی عوامل موثر بر قصد کارآفرینانه دانشجویان (تندروهمکاران ۱۳۹۲)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی عوامل موثر بر قصد کارآفرینانه دانشجویان (تندروهمکاران ۱۳۹۲)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

سؤالات پرسشنامه به گونه ای طراحی شده که پاسخ دهندگان، گزینه ها را بر مبنای طیف لیکرت ۵ گزینه ای از کاملاً موافقم تا کاملاً مخالفم به شرح جدول ۳-۲ علامت گذاری می کنند.

جدول ۳-۲- صفات کیفی و ارزش های عددی گزینه های پرسشنامه

کاملاً موافقم موافقم نظری ندارم مخالفم کاملاً مخالفم طیف کلی
۵ ۴ ۳ ۲ ۱ ارزش عددی

پرسشنامه ای که به منظور ابزار جمع آوری داده ها به کار می رود به صورت حضوری بین پاسخ دهندگان توزیع می شود و شامل دو بخش می باشد، بخش اول آن مربوط به مشخصات فردی پاسخ دهنده و شامل سن و جنسیت است. در بخش دوم سؤالات مرتبط با متغيرهای تحقيق مطرح شده است كه شامل ۳۰ سوال به شرح جدول ۳-۳ مي باشد:

جدول ۳-۳- متغيرها و شماره سوالات پرسشنامه

شماره سوالات در پرسشنامه متغیر مورد سوال ردیف
۴-۱ دانش ۱
۷-۵ تجربه ۲
۱۳-۸ ویژگی های شخصیتی ۳
۱۶-۱۴ خانواده ۴
۲۰-۱۷ نگرش ۵
۲۳-۲۱ هنجارهای اجتماعی ۶
۲۶-۲۴ کنترل رفتاری ادراک شده ۷
۳۰-۲۷ قصد کارآفرینانه ۸

 …

 

2017-06-09
كد : 50490
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss