جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی عوامل موثر بر پذیرش بانکداری اینترنتی در ایران ( نیک آئین و همکاران۱۳۹۳)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی عوامل موثر بر پذیرش بانکداری اینترنتی در ایران (نیک آئین و همکاران۱۳۹۳)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

این پرسشنامه توسط نیک آئین و همکاران ۱۳۹۳ ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است.

پرسش نامه اين تحقيق از ۱۰ بخش تشكيل شده است. در ابتداي پرسش نامه سوالاتي در مورد سن، ميزان تحصيلات، جنسيت و درآمد ماهانه پرسيده شده است. در بخش دوم گويه هاي مربوط به سنجش مشتريان در مورد میزان استفاده از وب در قالب ۶ بازه زمانی گنجانده شده است .در بخش سوم گويه هاي مربوط به دامنه تمایل به نوآوری که در ۵ طیف لیکرت آورده شده است . بخش چهارم پرسش نامه به گويه هايي براي سنجش تجربه فرد در استفاده از اينترنت جهت انجام كارهاي بانكي اختصاص دارد. در بخش پنجم میزان رضایت از شعب بانکهای سنتی آورده شده است .در بخش ششم گویه های مربوط به میزان رضایت از دستگاههای خود پرداز آورده شده است .در بخش هفتم به سنجش نگرش مشتريان  نسبت به سهولت استفاده از خدمات بانكداري اينترنتي پرداخته است.در بخش هشتم سنجش ادراکات مشتریان از سودمندی درک شده آورده شده است. در بخش نهم سنجش تفکر افراد به اعتماد به بانکداری اینترنتی گنجانده شده است و بخش انتهايي پر سش نامه مربوط به متغير وابسته يعني پذیرش استفاده از خدمات بانكداري اينترنتي است .

متغییر نوع متغییر تعدادسوال
میزان پذیرش بانکداری اینترنتی وابسته ۲
عوامل خارجی مستقل ۱۴
سود مندی درک شده مستقل ۴
سهولت درک شده مستقل ۴
اعتماد مستقل ۵

جدول ۳-۳: متغیرهای تحقیق

2017-06-09
كد : 50378
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss