جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی عوامل موثر بر گرایش به تماشای برنامه های ورزشی شبکه های تلویزیونی ملی و ماهواره ای (افهمی و آقا محمدیان (۱۳۸۶))

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی عوامل موثر بر گرایش به تماشای برنامه های ورزشی شبکه های تلویزیونی ملی و  ماهواره ای (افهمی و آقا محمدیان (۱۳۸۶))

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پرسشنامه دارای دو بخش می باشد. بخش اول مربوط به اطلاعات جمعیت شناختی می باشد و بخش دوم مربوط به متغیرهای اصلی پژوهش که دارای ۲۲ سوال است که  افهمی و آقا محمدیان (۱۳۸۶) در پژوهش خود آن را مورد استفاده قرار داده اند.

جدول۳-۱: متغیرهای تحقیق و محدوده سوالات مربوط به هر یک

متغیرها محدوده سوالات جمع سوالات
بعد عاطفی ۹-۱ ۹
بعد شناختی ۱۵-۱۰ ۶
بعد رفتاری ۲۲-۱۶ ۷

2017-06-09
كد : 50493
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss