جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی عوامل موثر بر گرایش صادراتی شرکت های تولید کننده در شهرک های صنعتی ( ناظری و همکاران ۱۳۹۲)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی عوامل موثر بر گرایش صادراتی شرکت های تولید کننده در شهرک های صنعتی ( ناظری و همکاران ۱۳۹۲)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

این پرسشنامه دارای ۲۶ سوال بوده و توسط  ناظری و همکاران  ۱۳۹۲ ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است. بخش اول پرسشنامه در برگیرنده سوالات عمومی درباره سن، میزان تحصیلات، نوع فعالیت، سابقه حضور در صنعت مطرح شده است .و در بخش بعدی دو سوال درباره آشنایی به زبان های خارجی مطرح شده و در آخر هم میزان هریک از عوامل (متغیرها) رادر گرایش به صادرات مورد بررسی قرار می دهد.

لازم به ذکر است که در بخش آخر سوالات از طیف لیکرت با مقیاسهای پنجگانه از کاملا موافقم تا کاملا مخالفم استفاده شده است.که  سوالات پرسشنامه و مولفه های آن در جدول زیر آمده است که این مولفه ها بر اساس پرسشنامه بیان شده است که پرسشنامه هم محقق ساخته بوده است.

جدول(۳-۱)سوالات پرسشنامه و مولفه های آن

شماره سوالات مولفه ها
۱ گرایش به صادرات
۲ اندازه
۳ مزیت رقابتی محصول
۴ گرایش به ریسک
۵ مزیت رقابتی محصول
۶ گرایش به مزایا
۷ گرایش به صادرات
۸ گرایش تکنولوژیکی
۹ گرایش تکنولوژیکی
۱۰ گرایش به صادرات
۱۱ تعهد
۱۲ گرایش به صادرات
۱۳ اندازه
۱۴ گرایش به هزینه
۱۵ گرایش به مزایا
۱۶ گرایش به صادرات
۱۷ تعهد
۱۸ گرایش به ریسک
۱۹ گرایش به صادرات
۲۰ گرایش تکنولوژیکی
۲۱ گرایش به مزایا
۲۲ گرایش به هزینه
۲۳ اندازه
۲۴ تعهد
۲۵ گرایش به ریسک
۲۶ مزیت رقابتی محصول

 …

 

2017-06-09
كد : 50496
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss