جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی عوامل چالشی درپایش عملکردسازمانی بانک بااستفاده ازمــدل تعالی سازمانی EFQM (عادلی۹۳)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی عوامل چالشی درپایش عملکردسازمانی بانک بااستفاده ازمــدل تعالی سازمانی EFQM (عادلی۹۳)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پرسشنامه تحقیق متشکل از دو دسته سوال است. دسته اول به منظور تعیین و مشخص شدن مشخصات نمونه آماری از لحاظ سن، سابقه کاری و سطح تحصیلات تنظیم گردیده است و دسته دوم به منظور آزمون فرضیه های تحقیق حاضر بر مبنای یک روش تجربه شده برای ارزیابی وجوه مختلف سازمان شکل گرفته است که روی هم رفته عوامل چالشی سازمان را بر حسب توانمندی ها و دستاوردهای سازمانی به نمایش می گذارد.

جدول  ۱-۳    تناظرسوالات پرسشنامه

سنجه شماره سوالات
رهبری ۱-۵
خط مشی واستراتژی ۱-۴
منابع انسانی ۱-۵
شرکتهاومنابع ۱-۵
فرایندها ۱-۷
نتایج مشتری ۱-۹
نتایج منابع انسانی ۱-۵
نتایج جامعه ۱-۳
نتایج کلیدی عملکرد ۱-۷
جمع کل ۵۰

 

2017-06-08
كد : 50187
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss