جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی عوامل کلیدی موثر بر موفقیت توسعه محصولات جدید( ناظمی وادقانی وهمکاران۱۳۹۱ )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه  عوامل کلیدی موثر بر موفقیت توسعه محصولات جدید(   ناظمی وادقانی وهمکاران۱۳۹۱ )

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

سوالات ۱ تا ۹ پرسشنامه تیم توسعه محصول را اندازه می گیرد.

سوالات ۱۰ تا ۱۵ پرسشنامه نوآوری را اندازه می گیرد.

سوالات ۱۶ تا ۲۲ پرسشنامه  بازاریابی را  اندازه می گیرد

سوالات ۲۳ تا ۳۰ پرسشنامه تکنولوژی را اندازه میگیرد

سوالات ۳۱ تا ۳۶ پرسشنامه نرم افزار بوریا را اندازه میگیرد

متغیر وابسته : تلاش های محقق در تحقیق بیشتر روی متغیر وابسته متمرکز است. هدف، توصیف یا پیش بینی تغییرپذیری متغیر وابسته است. در این تحقیق متغیر وابسته توسعه محصولات جدید است.

متغیر مستقل : در این تحقیق پنج متغیر مستقل در نظر گرفته شده که تأثیر آن ها بر متغیر وابسته بررسی می شود. این متغیرها شامل تیم توسعه محصول وعامل تکنولوژی و نوآوری و بازاریابی ونرم افزار بوریا هستند.

در پرسشنامه این تحقیق از مقیاس لیکرت با پنج گزینه روی پیوستار خیلی کم تا کاملاً موافق استفاده شده و متغیرهای تحقیق اندازه گیری شده است و پرسشنامه تحقیق حاضر بسته به پاسخ و گزینه های پیشنهادی آن بر اساس طیف پنج گزینه ای، دارای حالت قرینه است.

2017-06-09
كد : 50289
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss