جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی عوامل کلیدی موفقیت در پیاده سازی مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) (طرزی و همکاران)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی عوامل کلیدی موفقیت در پیاده سازی مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)  (طرزی و همکاران)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

این پرسشنامه دارای ۲۵ سوال است.برای جمع­آوری ­داده­های این تحقیق از ابزار پرسش­نامه استاندارد که در تحقیقات گذشته توسط خانم طرزی و همکاران در مورد شرکت­های خدماتی مشابه (بیمه) به­کار گرفته شده، استفاده گردیده است.

پرسشنامه­ای که در این تحقیق مورد استفاده قرار گرفته است از دو بخش تشکیل شده است. در بخش اول سوالات شخصی از قبیل سن، جنسیت و تحصیلات از مشتریان پرسیده می­شود و اما بخش دوم خود از سوالات اختصاصی مربوط به متغیرهای مستقل و وابسته تشکیل شده است. شایان ذکر است که  برای  پاسخ­های پرسش­نامه که پنج گزینه­ای می­باشند، از طیف لیکرت استفاده شده است. سوالات پرسش­نامه به گونه­ای طراحی شده که پاسخگویان، گزینه­ها را بر مبنای طیف پنج گزینه­ای لیکرت (کاملاً مخالف، مخالف، نظری ندارم، موافق، کاملاً موافق) علامت­گذاری می­کنند و پرسش­نامه­ای که به­منظور ابزار جمع­آوری اطلاعات به­کار می­رود به­صورت حضوری بین ۱۵۲ نفر از پاسخگویان توزیع می­شود.

2017-06-09
كد : 50292
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss