جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی عوامل کلیدی موفقیت مدیریت دانش در سازمان های تحقیقاتی (رمضانی ۱۳۹۰ )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی عوامل کلیدی موفقیت مدیریت دانش در سازمان های تحقیقاتی (رمضانی ۱۳۹۰)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

قدم اول: ابتدا با استفاده از مطالعات كتابخانه اي و مراجعه به مراكز تحقيقاتي و نظر خواهي از نخبگان به صورت حضوري در طي چند جلسه، مطالعه گزارشها وآئين نامه هاي مرتبط و مقاله هاي موجود اطلاعات اوليه جمع آوري شده و شاخص های اوليه بدست آمد.

قدم دوم : در اين مرحله شاخص های اوليه در قالب پرسشنامه(پرسشنامه شماره يك) در اختيار خبرگان گروه اول قرار داده شد تا در مورد مناسب بودن يا نبودن شاخص ها اعلام نظر نمايند. در ضمن پرسشنامه طوري طراحي شد كه چنانچه خبرگان شاخص يا شاخص هايي براي پيشنهاد دارند اضافه نمايند. در اين تحقيق ۱۰ عدد پرسشنامه تهيه گرديد و در اختيار خبرگان گروه اول قرارگرفت- خبرگان گروه اول شامل بعضي از مدیران تحقیقات و چند نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه ها بودند.

قدم سوم : بعد از تحليل  پاسخ هاي پرسشنامه مرحله قبل و در نهايت شاخص های نهايي مشخص گرديد. سپس شاخص های بدست آمده را در قالب پرسشنامه ديگر (پرسشنامه شماره ۲)با۳۴ گویه در آورده شد و در اختيار خبرگان گروه دوم قرار گرفت تا با توجه به ارزشهاي داده شده ارزش دهي كنند. بعد از جمع آوري پرسشنامه ها اطلاعات بدست آمده  وارد نرم افزار SPSS 16 گردید، سپس پايايي معيارها با استفاده از دو روش آلفاي كرونباخ  و روش دو نیمه کردن بدست آمد. با استفاده از تحلیل عاملی، شاخص هاي مناسب مشخص و در نهایت با استفاده از آزمون فریدمن شاخص های بدست آمده رتبه بندی گردد.

2017-06-09
كد : 50295
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss