جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی موانع استقرار نظام ملاقات آزاد در بخش‌های مراقبت ویژه از دیدگاه ارائه دهندگان خدمات سلامت در بیمارستان )شجاعی مطلق و همکاران ۱۳۹۰(

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی موانع استقرار نظام ملاقات آزاد در بخش‌های مراقبت ویژه از دیدگاه ارائه دهندگان خدمات سلامت در بیمارستان  (شجاعی مطلق و همکاران ۱۳۹۰)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

این پرسشنامه دارای ۴۰ سوال بوده و توسط شجاعی مطلق و همکاران ۱۳۹۰ ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است.

ابزار گرداوری داده‌ها برای تحت پوشش قرار دادن اهداف طرح پرسشنامه و دارای چندین بخش بود : بخش اول شامل ۸ سؤال مربوط به اطلاعات دموگرافیک از قبیل سن، جنس، وضعیت تأهل، سابقه کار و … می‌باشد. بخش دوم شامل ۵ سؤال در برگیرنده ۴ سؤال چند گزینه ای و ۱ سؤال باز پاسخ بود. این سؤالات در راستای اهداف کلی طرح شده و به صورت توصیفی گزارش شدند. بخش سوم شامل ۲۰ سؤال و در راستای دستیابی به هدف اختصاصی شماره چهار تا شش یعنی تعیین میزان نگرش پرستاران، پزشکان و مدیران ارشد بیمارستان نسبت به ملاقات آزاد است. این سؤالات مربوط به سنجش نگرش بوده و هر سؤال شامل پنج گزینه کاملاً موافقم- موافقم –نظری ندارم-مخالفم –کاملاً موافقم در مقیاس لیکرت است بیشترین امتیاز این سؤالات ۱۰۰ و کمترین آن ۲۰ می‌باشد و مجموع امتیازات و به عبارت دیگر نگرش افراد در سه گروه ضعیف با امتیاز زیر ۳۳ متوسط با امتیاز ۶۶ -۳۳ و خوب با امتیاز ۱۰۰ – ۶۶ جای می‌گیرد. بخش چهارم شامل ۵ سؤال و در راستای دستیابی به اهداف اختصاصی شماره هفت بوده و به صورت توصیفی گزارش شد. بخش پنجم شامل ۵ سؤال و در راستای دستیابی به اهداف اختصاص شماره هشت بوده و به صورت توصیفی گزارش شد. بخش ششم شامل ۱۰ سؤال دو گزینه و در راستای دستیابی به اهداف اختصاصی شماره یک تا سه می‌باشد. هر پاسخ درست ۲ امتیاز و به پاسخ غلط امتیازی تعلق نمی‌گیرد. بیشترین امتیازات ۲۰ و کمترین آن صفر می‌باشد. مجموع امتیازات در سه گروه رتبه ای (ضعیف، متوسط و خوب) جای می‌گیرد.

2017-06-17
كد : 52139
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss