جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی موانع و ارائه راه کارهای مناسب جهت استقرار نظام مدیریت کیفیت جامع (درویش ۱۳۹۲-۱۳۹۳ )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی موانع و ارائه راه کارهای مناسب جهت استقرار نظام مدیریت کیفیت جامع (درویش ۱۳۹۲-۱۳۹۳ )

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

رشته:تربیت بدنی

ابزار مورد استفاده در این تحقیق پرسش نامه محقق ساخته  )درویش ۱۳۹۲-۱۳۹۳ (بوده است.

اين پرسشنامه شامل يك مقدمه كوتاه و سي و پنج سؤال بسته پاسخ پنج گزينه اي است كه ابعاد موانع استقرارمديريت كيفيت جامع در هیئت های ورزشی را مورد سنجش قرار مي دهد كه براي هر مؤلفه سؤالاتي مطرح شده است. این پرسشنامه شامل دو بخش: مشخصات و ویژگی های فردی و ۳۵ سوال در رابطه با مدیریت کیفیت جامع می باشد.

در قسمت اول پرسشنامه: جنسیت، وضعیت تاهل، سن، آخرین مدرک تحصیلی، رشته تحصیلی، حوزه فعالیت، سابقه خدمت و نوع استخدام مورد سوال قرار گرفته است.

در قسمت دوم این پرسشنامه هفت مولفه مورد ارزیابی قرار می گیرند که شامل: چشم انداز، ماموریت و اهداف، مدیریت موثر، تربیت و آموزش مستمر، منابع انسانی و مادی، اختیارات و مسئولیت ها، مسائل فرهنگی ، موارد ارتباطی- اطلاعاتی می باشند که موانع اصلی در استقرار مدیریت کیفیت جامع هستند. برای مولفه چشم انداز، ماموریت و اهداف از ۴ پرسش که شامل سوالات(۱۳-۸-۵-۳)، مولفه مدیریت موثر از ۵ پرسش که شامل سوالات(۲۸-۲۵-۱۷-۱۲-۱۰)، مولفه تربیت و آموزش مستمر از ۵ پرسش که شامل سوالات(۲۰-۱۹-۱۴-۷-۲)، منابع انسانی و مادی از ۵ پرسش که شامل سوالات(۳۰-۲۹-۲۴-۱۵-۶)، اختیارات و مسئولیت ها از ۴ پرسش که شامل سوالات (۳۴-۲۶-۲۷-۱۸)،  مولفه مسائل فرهنگی از ۴ پرسش که شامل سوالات(۳۵-۳۳-۲۱-۹)، و برای موارد ارتباطی- اطلاعاتی از ۵ پرسش که شامل سوالات(۳۲-۳۱-۲۰-۱۶-۱۱)، در پرسش نامه می باشند استفاده شده است. پرسشنامه مذكور بر اساس طيف ۵ گزینه ای ليكرت (کاملاً موافقم، موافقم، نظری ندارم، مخالفم، کاملاً مخالفم)، تهيه شده است.

 …

2017-06-17
كد : 52168
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss