جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی ميزان بروز زخم فشاري در بيماران در معرض خطر بر اساس مقیاس برادن و پیش بینی کنندگی عوامل مرتبط بر ایجاد آن (امیری فر۱۳۹۱)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی ميزان بروز زخم فشاري در بيماران در معرض خطر بر اساس مقیاس برادن و پیش بینی کنندگی عوامل مرتبط بر ایجاد آن (امیری فر۱۳۹۱)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پرستاری(رشته مراقبت های ویژه)

ابزار گرد آوری داده ها ی این پژوهش شامل پرسشنامه سه قسمتي بود. بخش اول مربوط به  مشخصات فردی- اجتماعی و طبی که می توانند عوامل خطر برای ایجاد زخم فشاری باشد، طبق چارت مربوطه ثبت می گردند. مشخصات فردی، اجتماعی موارد ۱ تا ۶ پرسشنامه می باشد. که  شامل: نام بیمارستان، کد بیمار،  جنس، سن،  مدت بستری،  بخش بستری.   مشخصات طبی، سوالات ۷ تا ۱۸ پرسشنامه می باشد شامل تشخیص بیماری، بی اختیاری ادراری و مدفوعی،  ادم و درجه آن،  سطح هوشیاری بیمار، تشک مورد استفاده، بیماری های مزمن(نارسایی قلبی،  نارسایی تنفسی، نارسایی کلیوی، نارسایی چند ارگان،  فشار خون بالا، دیابت)، اتصال به دستگاه تهویه مکانیکی و مدت زمان اتصال، عمل جراحی اخیر، تغییر پوزیشن،   گچ گیری عضو و داشتن تراکشن می باشند .

بخش دوم مربوط به چک لیست مشاهده ای بررسی محل های ایجاد زخم فشاری است که لیستی از محل های شایع برای ایجاد زخم فشاری(پشت سر، شانه، خار خاصره، تروکانتر ،ساکروم، باسن، لبه کناری پا ، پاشنه، گردن و سایر موارد) نیز ثبت میگردند .  بخش سوم مربوط به مقیاس پیشگویی کننده برادن می باشد که  جهت  تشخیص بیماران در معرض خطر ابتلا به زخم فشاری مورد استفاده قرار می گیرد. این مقیاس شامل ۶ زیرمجموعه درک حسی، رطوبت، فعالیت، تحرک، تغذیه، اصطکاک ونیروی کشش(سایش) می باشد.

2017-06-19
كد : 52747
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss