جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی میزان اثربخشی سازمانی بر اساس شاخص‌های EFQM (موسوی و همکاران)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی میزان اثربخشی سازمانی بر اساس شاخص‌های EFQM  (موسوی و همکاران)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

یکی از روش‌های ارزیابی سازمانی، خودارزیابی است که در مدل EFQM یا تعالی سازمانی به آن توجه ویژه‌ای شده است. در این مدل، ۹مؤلفه وجود دارد که با استفاده از این مؤلفه‌ها پنج فرضیه برای تحقیق در نظر گرفته شد.

الف. سؤالات مرتبط با رهبری سازمان

ب. سؤالات مرتبط با کارکنان، استراتژی، شرکا و منابع سازمان

پ. سؤالات مرتبط با فرآیندهای سازمان

ت. سؤالات مرتبط با نتایج (کارکنان، مشتریان و جامعه) سازمان

ث. سؤالات مرتبط با نتایج کلیدی عملکرد سازمان

در این تحقیق ابتدا سعی شد از پرسشنامه‌های استاندارد استفاده شود، لیکن علیرغم جستجو برای پرسشنامه استاندارد مطابق با موضوع تحقیق و جامعه نمونه، پرسشنامه مرتبط به دست نیامده و از پرسشنامه محقق ساخته استفاده شد. با استفاده از مطالعات انجام‌شده، اسناد بالادستی، متون مربوط به سازمان و مصاحبه با خبرگان سازمانی، نقشه استراتژیک سازمان ترسیم گردید. سپس با توجه به نقشه استراتژیک جامعه موردمطالعه، برای هر یک از فرضیات موجود، ده سؤال تدوین گردید.

این پرسشنامه دارای ۵۰ سوال بوده و توسط موسوی و همکاران ۱۳۹۳ ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است.

2017-06-18
كد : 52409
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss