جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی میزان ارتباط بین معیارهای توانمندساز و معیارهای نتایج مدلEFQM

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی میزان ارتباط بین معیارهای توانمندساز و معیارهای نتایج مدلEFQM

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

در این تحقیق برای اطلاعات بخش جمعیت شناختی اکثراً از مقیاس اسمی استفاده شده و در مورد سؤالات اصلی تحقیق از مقیاس های ترتیبی استفاده شده است. و در ضمن از ابزار استاندارد شده پرسشنامه با استفاده از طیف ۵ تایی لیکرت، که به تکرار توسط سازمان ها و افراد مختلف در زمینه های گوناگون استفاده شده و از اعتبار بالایی برخوردار است استفاده شده است.

تعداد سؤالات پرسشنامه

آن نوع از سؤالات پرسشنامه در مورد موضوع تحقیق می باشد که مستقیماً در ارتباط با معیارهای مدل تعالی سازمانی EFQM طراحی شده باشد. برای هر یک از ۹ معیار ذکر شده سؤالاتی جداگانه طراحی شده، که برای ابعاد رهبری ۵ سؤال، خط مشی و استراتژی ۴ سؤال، کارکنان ۵ سؤال، منابع و مشارکت ۵ سؤال، فرآیند ها ۵ سؤال، نتایج مشتریان ۹ سؤال، نتایج منابع انسانی(کارکنان) ۵ سؤال، نتایج جامعه ۳ سؤال و نتایج کلیدی عملکرد ۷ سؤال که در مجموع ۴۸ سؤال طراحی شده است.

جدول۳-۳: توزیع سؤالات هر بعد

ردیف معیار مدل EFQM تعداد سؤالات
۱ رهبری ۵
۲ خط مشی و استراتژی ۴
۳ کارکنان ۵
۴ منابع و مشارکت ۵
۵ فرآیندها ۵
۶  نتایج مشتریان ۹
۷ نتایج منابع انسانی(کارکنان) ۵
۸ نتایج جامعه ۳
۹ نتایج کلیدی عملکرد ۷
جمع —————— ۴۸

2017-06-18
كد : 52415
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss