جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی میزان ضایعات عمده محصولات باغی و ارائه راهکارهای مناسب به منظور کاهش آن( قیاسی۱۳۹۱)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی میزان ضایعات عمده محصولات باغی و ارائه راهکارهای مناسب به منظور کاهش آن( قیاسی۱۳۹۱)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

رشته مهندسی کشاورزی M.Sc))

در جهت برآورد میزان اطلاعات تولید کنندگان و مصرف کنندگان، و تعیین نقش هر یک از مراحل تولید تا مصرف درمیزان ضایعات کمی و کیفی، پرسشنامه ای تنظیم گردیده است

در رابطه با تدوین پرسشنامه پنج سئوال اساسی قید گردیده است:

در سئوال اول تعاریفی آورده شده تا مشخص گردد از نظر پاسخگو کدام تعریف جامع تر بوده و به تعریف ضایعات نزدیک تر است و در مجموع برآوردی در جهت شناخت ضایعات از این افراد صورت پذیرد و در واقع مشخص گردد تعریف جمعیت آماری مورد ارزیابی از ضایعات چگونه است.

در سئوال دوم عوامل قبل از برداشت موثر درایجاد ضایعات مورد پرسش قرارگرفته اند.

در سئوال سوم عوامل موثر درایجاد ضایعات درمرحله برداشت و در سئوال چهارم عوامل تاثیرگذار در مرحله پس از برداشت مورد ارزیابی قرارگرفته است.

در سئوال پایانی اثر برخی از عوامل فرهنگی، سیاسی و اجتماعی موثر در ایجاد ضایعات مورد بررسی قرار می گیرند. در ضمن برای هر سئوال بند توضیحاتی نیز لحاظ گردیده تا در صورتی که موردی دیگر از نظر پاسخگو مهم باشد قید گردد.

در تمامی سئوالات امتیاز بندی ۱ تا ۵ درج گردیده که اهمیت موارد و تعاریف با توجه به افزایش نمره مشخص می گردد و اولویت بندی خاصی در سئوالات مورد نظر لحاظ نگردیده است.

پرسش شوندگان از نظر سطح تحصیلات و زمینه فعالیت کاری، به دو گروه تفکیک گردیده، بدین صورت که از نظر دانش به تحصیلات بالاتر از لیسانس و پائین تر از لیسانس و از منظر رسته کاری به چهار گروه مصرف کننده، تولید کننده، عرضه کننده و شاغلین بخش فرآوری تقسیم گردیدند.

پس از بدست آوردن اطلاعات لازم از تمامی پرسش شوندگان مهمترین تعریف در ایجاد ضایعات و مهمترین عوامل ایجاد کننده ضایعات در مراحل مختلف شناسایی گردید ضمن اینکه دیدگاه افراد از نظر تحصیلات و جایگاه کاری نسبت به سوالات سنجیده شد.

2017-12-05
كد : 69111
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss