جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی نظریه جامع تلفیقی پذیرش وکاربرد فناوری (UTAUT) در سازمانهای ایرانی( ونکاتش و همکاران ۲۰۰۳)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی نظریه جامع تلفیقی پذیرش وکاربرد فناوری (UTAUT) در سازمانهای ایرانی( ونکاتش و همکاران ۲۰۰۳)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

در پرسشنامه این تحقیق، به منظور پاسخگویی به سوالات برای کلیه­ی متغیرها به جز رفتاربکارگیری  از طیف ۵ گزینه­ای لیکرت از “کاملاً مخالفم” تا “کاملاً موافقم” و برای رفتاربکارگیری از طیف “هرروز” تا “کار نکردم فعلا ” استفاده گردیده است.

پرسشنامه تدوین و توزیع شده شامل ۹ متغیر می­باشد، که برگرفته از پرسشنامه ونکاتش و همکاران ۲۰۰۳ می باشد. در جدول ۱-۳ساختارپرسشنامه قابل مشاهده است:

جدول ۲-۳- ساختار پرسشنامه

نام متغیر سؤالات
انتظار عملکرد ۴-۱
انتظار تلاش ۸-۵
نگرش نسبت به استفاده ازتکنولوژِی ۱۲-۹
تاثیر اجتماعی ۱۶-۱۳
شرایط تسهیل ۲۰-۱۷
خودکارائی ۲۴-۲۱
اضطراب ۲۸-۲۵
تمایل رفتاری ۳۱-۲۹
رفتار بکارگیری ۳۲

2017-06-19
كد : 52846
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss