جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی نقش آموزشهای کوتاه مدت کارآفرینی در اشتغالزایی بخش کشاورزی(ندافی۹۱-۱۳۹۰ )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی نقش آموزشهای کوتاه مدت کارآفرینی در اشتغالزایی بخش کشاورزی(ندافی۹۱-۱۳۹۰ )

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

رشته توسعه روستایی(M.Sc)

ابزار مورد استفاده در این پژوهش برای گردآوری اطلاعات، پرسشنامه بوده است که دارای هفت بخش اصلی می­باشد. بخش اول شامل ۵ گویه می­باشد، که هدف از آن آگاهی از تاثیر دوره­های کوتاه مدت کارآفرینی در اشتغالزایی شرکت کنندگان در بخش کشاورزی است. بخش دوم شامل ۱۴ گویه می باشد که هدف از آن آگاهی از نقش آموزش تکنیک های خلاقیت و شناخت و ارزیابی فرصت­ها در اشتغالزایی شرکت کنندگان در بخش کشاورزی است. بخش سوم شامل ۱۵ گویه است که هدف از آن آگاهی از نقش آموزش مراحل تاسیس و راه اندازی کسب و کارها در بخش کشاورزی در اشتغالزایی شرکت کنندگان در این بخش می باشد. بخش چهارم شامل ۱۵ گویه پیرامون آموزش چگونگی تدوین طرح کسب و کار در بخش کشاورزی و روشهای تامین منابع سرمایه در این بخش و نقش آن در اشتغالزایی فراگیران در بخش کشاورزی است. بخش پنجم شامل ۲۲ گویه با هدف آگاهی از نقش آموزشی تثبیت و اداره کسب و کار در بخش کشاورزی در اشتغالزایی شرکت کنندگان در دوره ها بوده است. بخش ششم شامل ۱۳ گویه با هدف آگاهی از موانع و محدودیتهایی که می­تواند در رسیدن به هدف اشتغالزایی آموزشهای کوتاه مدت کارآفرینی اشکال ایجاد کند و همه بخشها در قالب طیف لیکرت ۵ امتیازی مطرح شده اند. در نهایت نیز بخش هفتم مشتمل بر ویژگیهای شخصی پاسخگویان می باشد.

2017-06-19
كد : 52862
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss