جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی نقش تعامل برون سازمانی روسای کلانتری در پیشگیری از جرائم( كشتكار و همکاران ۱۳۹۲)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی نقش تعامل برون سازمانی روسای کلانتری در پیشگیری از جرائم( كشتكار و همکاران ۱۳۹۲)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

این پرسشنامه توسط كشتكار و همکاران ۱۳۹۲ ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است.پرسش‌نامه، دارای ۳۷ سؤال می‌باشد که این سؤالات در ۵ بخش که بخش اول کلیات و فرضیه اصلی و ۴ بخش بعدی فرضیات فرعی دسته بندی می‌شوند.

مقیاس مورد استفاده در این پرسش‌نامه، طیف لیکرت ۵ درجه ای است.در تحقیق حاضر متغیر مهارت های ارتباط کلامی به وسیله سوالات ۸ تا ۱۴ و متغیر مهارت های ارتباطی غیر کلامی به وسیله سوالات ۱۵ تا ۲۱ سنجیده می شود. متغیر تعاملات رسمی به وسیله سوال های ۲۲ تا ۲۶ و متغیر تعاملات غیر رسمی به وسیله سوال های ۲۷ تا ۳۷ پرسشنامه  مورد سنجش قرار می گیرد.

جدول ۳-۱- تناظر سؤالات پرسشنامه با اطلاعات مدنظر در تحقیق

ردیف متغیر اصلی شماره سؤالات
۱ نقش تعاملات برون سازمانی روسای کلانتری ها در پیشگیری از جرائم از ۱ تا ۸
۲ میزان  مهارت های کلامی روسای کلانتری ها در تعاملات برون سازمانی از ۹ تا ۱۴
۳ میزان مهارت های غیر کلامی روسای کلانتری ها در تعاملات برون سازمانی از ۱۵ تا ۲۱
۴ میزان تعاملات رسمی روسای کلانتری ها از ۲۲ تا ۲۶
۵ میزان تعاملات غیر رسمی روسای کلانتری ها ۲۷ تا ۳۷

2017-06-24
كد : 53337
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss