جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی نقش دوره های آموزش ضمن خدمت بر عملکرد دبیران(فیاض کاخکی و همکاران ۱۳۹۳)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی نقش دوره های آموزش ضمن خدمت بر عملکرد دبیران (فیاض کاخکی و همکاران ۱۳۹۳)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

این پرسشنامه توسط فیاض کاخکی و همکاران ۱۳۹۳ ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است.سؤالات پرسش نامه دراین پژوهش ۲۷ سؤال وازنوع محقق ساخته است . که باکمک و راهنمایی اساتید مشاور وراهنما تکمیل شده است . که در جدول ۳-۱ ویژگی ساختار پرسش نامه آورده شده است . که به بررسی متغییر وابسته می پردازد .

     عملکرد (مؤلفه ها) سؤالات
      دانش شغلی                     ۱ و۲و۳و۴و۶و۹و۲۴ و۲۳و۲۵
     مهارت شغلی                        ۵و۸و۱۰و۱۵و۲۲و۲۶
     کارایی                           ۷و۱۱و۱۲و۱۳و۱۴و۱۸و۲۰
    رفتار سازمانی           ۱۶و۱۷و۱۹و۲۱و۲۷

جدول( ۳-۱ ) ویژگی ساختار پرسشنامه

 

2017-06-24
كد : 53369
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss